Michał Gała opuszcza Team X po zaledwie dwóch miesiącach? Mamy jego komentarz [TYLKO U NAS]

Michała Gała opuszcza Team X? Wszystko na to wskazuje. Postanowiliśmy potwierdzić nasze doniesienia i skontaktowaliśmy się z nim. Telefon odebrał, ale zbyt wiele powiedzieć nie chciał.

Michał Gała zyskał popularność biorąc udział w jesiennej edycji "Top Model". Dzięki szczególnemu wsparciu Dawida Wolińskiego, zaszedł naprawdę daleko. Dał się poznać jako rozrywkowy, młody mężczyzna, który nie boi się wyzwań. Po zakończeniu programu, postanowił dołączyć do Teamu X. W willi mieszkał chyba niespełna dwa miesiące, bo jak udało się nam dowiedzieć, właśnie odchodzi z popularnego projektu, by zająć się czymś nowym.

Michała Gała komentuje odejście z Teamu X

O tym, że Michał dołącza do ekipy słynnych YouTuberów, informowaliśmy jako pierwsi na początku grudnia. Gała sam pochwalił się sukcesem podczas wywiadu na pokazie Dawida Wolińskiego. 

 

Jak się jednak okazuje, jego przygoda w luksusowej willi nie trwała zbyt długo. Nie bylibyśmy jednak sobą, gdybyśmy nie spróbowali chociaż skontaktować się z samym zainteresowanym. Udało nam się.

Na ten moment nie chce się wypowiadać na temat projektu Teamu X. Co się dzieje w domu, zostaje w domu.

Team X - co to?

Team X, to projekt skupiający w luksusowej willi pod Warszawą najpopularniejszych polskich YouTuberów. Głównym pomysłodawcom był Stuart Burton, a dołączyli do niego Marcin Dubiel, Julia Kostera, Kacper Błoński i Lexy Chaplin. To tam tworzyli swoje imperium, które zyskało miliony fanów w sieci.

CW

Michał Gała wystąpił w Kole Plotka. Jak sobie poradził?

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.