"Na Wspólnej". Serialowy Darek odchodzi z produkcji? Nie będzie już podstępnie uwodził, ma wielkie plany

Michał Mikołajczak odchodzi z serialu "Na Wspólnej", według doniesień. Jego postać nieźle już namieszała w życiu serialowych bohaterów.

Michał Mikołajczak od 2016 roku wciela się w serialowy czarny charakter, czyli Dariusza Żbika. Prawnik wielokrotnie kłamał, uwodził i zdradzał w serialu "Na Wspólnej". Okazuje się, że nadszedł jego kres.

ZOBACZ: "Na Wspólnej". Tragiczny wypadek Ewy i Elżbiety

Zobacz wideo

"Na Wspólnej": Michał Mikołajczak odchodzi z serialu?

Pudelek dotarł do osoby związanej z produkcją, która twierdzi, że Michał Mikołajczak odchodzi, ponieważ planuje międzynarodową karierę:

Michał odchodzi z "Na Wspólnej", Darek w końcu da wszystkim spokój - mówi źródło Pudelka.

Widzowie zapamiętali wątek Dariusza Żbika i Agnieszki Olszewskiej (Katarzyna Walter). Kobieta miała problemy z alkoholem i posiadała kancelarię prawną. Żbik, próbując przejąć firmę Olszewskiej, uwodził ją i podstępnie upijał. We wpisie Wikipedii na temat Dariusza czytamy, że jest on "perfidną" postacią, może zatem dobrze, że Michał Mikołajczak oderwie się od tej osoby.

Ostatnio Dariusz poznał młodego chłopca, któremu stara się cały czas pomagać. Widzowie zauważają, że w prawniku drzemią mimo wszystko pokłady człowieczeństwa. Być może ta przemiana zwiastuje odejście aktora z produkcji.

Mikołaja już wkrótce będziecie mogli zobaczyć na dużym ekranie. Aktor pojawi się w ekranizacji książki "365 dni", ale do tej pory nie wiadomo kogo zagra - w filmografii widnieje pod tym tytułem jako "model". Możecie się tego dowiedzieć idąc na film, który zagości w polskich kinach już 7 lutego.

Będziecie tęsknić za Darkiem?

DK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.