Syn Pawła Deląga chwali się zdjęciami na Instagramie. Paweł Deląg junior kocha zwierzęta i jest bardzo podobny do sławnego ojca. Pokazał też partnerkę

Zdjęcia Pawła Deląga juniora można znaleźć na jego Instagramie. Stąd wiemy, że jest bardzo podobny do swojego sławnego ojca.

Paweł Deląg to z pewnością jeden z najprzystojniejszych i najpopularniejszych polskich aktorów. Obecnie fani mogą podziwiać go w serialu "M jak Miłość", w którym wciela się w Michała, pisarza, walczącego o serce Joasi (Barbara Kurdej-Szatan). Mało kto jednak wie, że gwiazdor ma syna, Pawła Deląga juniora. Jest bardzo przystojny.

Jak wygląda syn Pawła Deląga?

Gwiazdor polskich seriali nigdy nie lubił opowiadać o swoim życiu prywatnym. Wiedzieliśmy jednak, że ma syna, który poszedł w jego ślady. Paweł zabrał go nawet na branżową imprezę w 2009 roku.

Paweł Deląg z synem PawłemPaweł Deląg z synem Pawłem Kapif

Przez następne lata było o nim jednak cicho, aż do teraz. Paweł Deląg junior bardzo się zmienił. Ma dziś 26 lat, zmężniał i wyprzystojniał. Prowadzi konto na Instagramie i lubi wrzucać tam "selfie". Jest bardzo podobny do swojego sławnego taty.

 

Paweł Deląg junior mieszka na co dzień w Krakowie. Przeglądając jego Instagram doszliśmy do wniosku, że musi bardzo kochać zwierzęta. Na tablicy nie brakuje zdjęć z psem i kotem. Uwagę przykuwają również te, na których pozuje z piękną blondynką. 

Tyle szczęścia! Małe rybackie miasteczko, motorówka i dużo miłości, czego więcej potrzeba? - podpisał jedno z nich.
 

Myślicie, że kiedyś zobaczymy go na wielkim ekranie? Nie mielibyśmy nic przeciwko! W końcu syn aktora studiował w Krakowskiej Akademii Produkcji Filmowej i Telewizyjnej. 

CW

Wielu znanych aktorów poszło w ślady swoich sławnych rodziców. Znacie ich wszystkich?

Zobacz wideo