Syn Pawła Deląga chwali się zdjęciami na Instagramie. Paweł Deląg junior kocha zwierzęta i jest bardzo podobny do sławnego ojca. Pokazał też partnerkę

Zdjęcia Pawła Deląga juniora można znaleźć na jego Instagramie. Stąd wiemy, że jest bardzo podobny do swojego sławnego ojca.

Paweł Deląg to z pewnością jeden z najprzystojniejszych i najpopularniejszych polskich aktorów. Obecnie fani mogą podziwiać go w serialu "M jak Miłość", w którym wciela się w Michała, pisarza, walczącego o serce Joasi (Barbara Kurdej-Szatan). Mało kto jednak wie, że gwiazdor ma syna, Pawła Deląga juniora. Jest bardzo przystojny.

Jak wygląda syn Pawła Deląga?

Gwiazdor polskich seriali nigdy nie lubił opowiadać o swoim życiu prywatnym. Wiedzieliśmy jednak, że ma syna, który poszedł w jego ślady. Paweł zabrał go nawet na branżową imprezę w 2009 roku.

Paweł Deląg z synem PawłemPaweł Deląg z synem Pawłem Kapif

Przez następne lata było o nim jednak cicho, aż do teraz. Paweł Deląg junior bardzo się zmienił. Ma dziś 26 lat, zmężniał i wyprzystojniał. Prowadzi konto na Instagramie i lubi wrzucać tam "selfie". Jest bardzo podobny do swojego sławnego taty.

Paweł Deląg junior mieszka na co dzień w Krakowie. Przeglądając jego Instagram doszliśmy do wniosku, że musi bardzo kochać zwierzęta. Na tablicy nie brakuje zdjęć z psem i kotem. Uwagę przykuwają również te, na których pozuje z piękną blondynką. 

Tyle szczęścia! Małe rybackie miasteczko, motorówka i dużo miłości, czego więcej potrzeba? - podpisał jedno z nich.

Myślicie, że kiedyś zobaczymy go na wielkim ekranie? Nie mielibyśmy nic przeciwko! W końcu syn aktora studiował w Krakowskiej Akademii Produkcji Filmowej i Telewizyjnej. 

CW

Wielu znanych aktorów poszło w ślady swoich sławnych rodziców. Znacie ich wszystkich?

Więcej o:
Komentarze (10)
Syn Pawła Deląga chwali się zdjęciami na Instagramie. Paweł Deląg junior kocha zwierzęta i jest bardzo podobny do sławnego ojca. Pokazał też partnerkę
Zaloguj się
 • algreg

  Oceniono 8 razy 8

  Lubię go ,bo kocha zwierzęta

 • el.pistolero

  Oceniono 6 razy 6

  Nie pierdoIta zazdrośniki. Chłopak jest naprawdę przystojny.

 • elenem

  Oceniono 4 razy 4

  Fajny chłopak, wcale nie jest podobny do ojca.
  Oby tylko nie poszedł w jego ślady z ilością romansów bez przyszłości.

 • amanda16

  Oceniono 3 razy 3

  Chwali sie? ma Instagram jak większość ludzi w jego wieku i publikuje foty ze swojego życia-gdzie się chwali?To że Plotek je pokazuje pomimo ze nie jest on zadnym celebrytą to inna sprawa, wątpie żeby mu na tym zależało. P.S fajny chłopak

 • zosima

  Oceniono 4 razy 0

  Co zrobiłbyś, gdyby nie było Instagrama?
  Jak to co, wymyśliłbym Instagrama!

 • dzioucha_z_lasu

  Oceniono 6 razy -2

  E tam, taka laleczka. Stary przystojniejszy!

 • stach_79

  Oceniono 4 razy -2

  Teraz musi zostać aktorem, najpierw taniec z gwiazdami potem na siłę w komedyjce

 • lastm10

  Oceniono 8 razy -4

  Koło ojca to on nawet nie stał. Stary De Long jest przystojny, synalek po prostu mdły, kruchy, ładny, ładniejszy od swojej dziewczyny, męskości zero.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX