Barbara Kurdej-Szatan pokazała zdjęcie z siostrą i przy okazji zapowiedziała ich wspólny projekt. Fani zwrócili uwagę na coś jeszcze

Barbara Kurdej-Szatan pokazała na Instagramie zdjęcie z siostrą. Katarzyna Kurdej-Mania jest również aktorką i szykuje wspólny projekt z młodszą siostrą.

Barbara Kurdej-Szatan nie ma problemów z pokazywaniem swoich najbliższych w mediach. Zdjęcia rodzinne z mężem, córką, czy mamą na Instagramie to dla niej norma, co więcej ma na koncie już nawet wspólną, rodzinną okładkę. Tym razem opublikowała zdjęcie ze starszą siostrą i zapowiedziała tym samym ich wspólny projekt. O co może chodzić?

Barbara Kurdej-Szatan pokazała siostrę

Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się dwoma nowymi zdjęciami ze starszą siostrą. Obie panie przytulone do siebie pozują w białych halkach, a pod zdjęciem aktorka zdradza, że "idzie coś nowego", co jasno zasugerowało fanom, nowy, wspólny projekt z siostrą. 

Aktorka oczywiście nie zdradziła fanom w komentarzach, o co dokładnie jej chodzi, jednak nie jesteśmy zaskoczeni. Oto przecież chodzi w "secret projectach". Tymczasem fani zwrócili uwagę na podobieństwo sióstr.

Oczy te same macie.
Identyczne oczy.
Piękne i bardzo podobne... Te same oczy - piszą w komentarzach.

Kim jest siostra Barbary Kurdej-Szatan?

Katarzyna Kurdej-Mania jest o pięć lat starsza od swojej znanej siostry. Podobnie jak ona, zajmuje się aktorstwem i muzyką. Swój talent miała już okazję zaprezentować w m.in. "Lalce", "Chłopach", "Lokatorach" czy "Sąsiadach".

Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o kryzysie w małżeństwie: 

Siostra Barbary Kurdej-Szatan ukończyła Studium Wokalno-Aktorskiego przy Teatrze Muzycznym w Gdyni. Ma na swoim koncie również występy na festiwalu w Opolu, gdzie śpiewała w chórkach Ryszarda Rynkowskiego i Mariki. Czyżby najnowszy "secret project", który szykuje z Basią sprawi, że będzie o niej głośno, podobnie jak o młodszej siostrze? 

RG 

Więcej o: