Natalia Siwiec skrytykowana za zdjęcie z plaży z córką. "Trzeba było nie zakładać majtek i tak wszystko widać". Szybko zripostowała. "Nie mam waginy z boku"

Natalia Siwiec z mężem i córką jest na wakacjach w Meksyku. Na Instagramie pochwaliła się zdjęciem ze swoją pociechą, co nie do końca spodobało się wielu jej obserwatorom. Czyżby odsłoniła zbyt wiele ciała?

Natalia Siwiec ponad 2 lata temu po raz pierwszy w życiu została mamą. 21 sierpnia 2017 roku na świat przyszła jej córka: Mia. Jak sama celebrytka przyznaje, macierzyństwo ustabilizowało jej życie i zmieniło podejście do wielu spraw. Córka gwiazdy towarzyszy znanej mamie nie tylko w pracy, ale również podczas zagranicznych wyjazdów. Tak było i tym razem. Natalia Siwiec odpoczywa z rodziną w Meksyku, co chętnie relacjonuje na swoim Instgaramie. Najnowsze zdjęcie, jakie zamieściła, wzbudziło wiele skrajnych emocji, a to za sprawą jej stroju.

Natalia Siwiec skrytykowana za zdjęcie z córką

Natalia Siwiec opublikowała zdjęcie z córką, na którym widzimy jak mała Mia stoi pomiędzy nogami mamy. Z pozoru niewinna, wakacyjna fotka stała się pretekstem to krytyki. Wielu obserwatorom nie spodobała się odkryta pachwina Siwiec.

Chyba zbyt odważna pozycja. 
To już trzeba było nie zakładać majtek do tego zdjęcia. Po co, i tak wszystko widać.

Na ten ostatni komentarz Siwiec odpowiedziała, nie przebierając w słowach. 

Po to, by zakryć "wadżajnę"- odpowiedziała. 

Inna internautka, która zauważyła fragment intymny, również doczekała się odpowiedzi. Tym razem nieco dłuższej, w której modelka opisuje położenie swojej waginy.

O ile pachwina stała się fragmentem intymnym i coś mi umknęło. Intymny fragment raczej jest na środku, a nie na boku. Tak też się składa, że ja nie mam waginy z boku (jeśli niektóre dziewczyny mają, to bardzo mi przykro). Tam, chyba jak większość kobiet, mam po prostu pachwinę- wyjaśniła.

Kto przesadził? Dociekliwi internauci czy Natalia?

Natalia Siwiec opowiedziała nam o swoim debiucie na dużym ekranie:

Zobacz wideo

RG

Więcej o:
Komentarze (56)
Natalia Siwiec skrytykowana za zdjęcie z plaży z córką. "Trzeba było nie zakładać majtek i tak wszystko widać". Szybko zripostowała. "Nie mam waginy z boku"
Zaloguj się
 • Gość: #wstyd#

  Oceniono 30 razy 24

  Zadna corka nie chciala ny takiego zdj z mamusia

 • Gość: gość

  Oceniono 16 razy 16

  JUż nie wiesz w jaki sposób zwróić na siebie uwagę biedna kobieto

 • Gość: Nik

  Oceniono 18 razy 14

  Nie znam jej osobiście, ale po jej zdjęciach wnioskuje, ze ta pani jest tak wyuzadanie, ze obrzydzenie bierze.

 • Gość: Mmm

  Oceniono 13 razy 13

  Głupia ta siwiec

 • Gość: Sylwia

  Oceniono 11 razy 11

  Na temat jej wyglądu nie będę się wypowiadał bo nie wiem jak wyglądała zanim ją chirurg zrobił, aczkolwiek wielkiego wow nie ma. Poza tym co sobą ta kobieta może reprezentować jeśli jedyne co potrafi to rozebrać się i brać udział w sesji zdjęciowej do playboya i ckm. Tak pani Natalio oprócz umiejętności pokazywania swojego ciała trzeba posiadać też rozum, a pani wypowiedzi są naprawdę żałosne i na niskim poziomie. W przeciwieństwie do innych modelek wypada pani słabo

 • Gość: gosc

  Oceniono 13 razy 11

  rozumu tez nie masz !

 • Gość: Jarek

  Oceniono 12 razy 10

  Może i nie ma waginy z boku, ale łono jakieś obwisłe.

 • Gość: Olek

  Oceniono 8 razy 8

  Nie da się słuchać tego pustaka i tej mitomanki z ustami glonojada i chyba już we wszystkich miejsca operowanej..... Co ona ma jeszcze swoje?????
  Najlepiej niech sobie jeszcze mózg zoperuje - bo ma go kompletnie do wymiany....
  Totalnie debilna i zdemoralizowana ścierka.....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX