21-letnia modelka w ciężkim stanie. Rosjanka wypadła z trzeciego piętra. Okoliczności bada policja

Ksenia Puntus 11 stycznia wypadła z trzeciego piętra apartamentowca, w którym odwiedziła swojego chłopaka. W ciężkim stanie trafiła do szpiatala, a policja bada tajemnicze okoliczności sprawy.

Modelka Ksenia Puntus jest znana w świecie mody. Na swoim koncie ma już współpracę m.in. z amerykańskim wydaniem magazynu "Vogue", a także wieloma projektantami mody. Teraz jest o niej głośno przez poważny wypadek, jakiego doznała kilka dni temu. Znaleziono ją ranną w krzakach, pod jednym z moskiewskich apartamentowców. 

Ksenia Puntus: wypadek

Ksenia Puntus noc z 10 na 11 stycznia br. spędziła ze swoim chłopakiem Andriejem Bakowym w jego mieszkaniu. Jak informuje "Komsomolskaja Prawda" około godziny 4 nad ranem woźny budynku znalazł 21-latkę w krzakach tuż obok wieżowca. Kobieta była przytomna, jednak odniosła silne obrażenia, nie była w stanie powiedzieć, jak się nazywa. 

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że Ksenia wypadła z trzeciego piętra, jednak nie są znane jeszcze dokładne okoliczności wypadku. Jak donosi rosyjska telewizja REN TV, w mieszkaniu obecny był jedynie 19-letni partner modelki. Wcześniej para bawiła się w jednym z barów. Co ciekawe, Andriej Bakowy jest wnukiem słynnego reżysera Nikity Michałkowa, który na swoim koncie ma nawet Oscara.

Policja ustaliła, że mężczyzna pod wpływem alkoholu wrócił do domu i szybko zasnął. Nie wiadomo, co dokładnie wydarzyło się później. Sprawę wciąż bada policja.

Radość z gola niemal doprowadziła do kontuzji. Bolesny upadek właściciela klubu z Londynu:

Zobacz wideo