Córka Angeliny Jolie ma jej dość. Shiloh Jolie-Pitt wyprowadza się od niej i zamieszka z Bradem Pittem. Zagraniczne media donoszą, że nie będą żyli tylko we dwoje

Shiloh Jolie-Pitt nie chce już mieszkać z Angeliną Jolie. 13-latka zdecydowała, że wprowadzi się do ojca, Brada Pitta. Co ciekawe, podobno nie będą sami w jego domu.

Rozwód Angeliny Jolie i Brada Pitta nie tylko wstrząsnął światem, ale przede wszystkim ich sześciorgiem dzieci. Nie jest tajemnicą, że to właśnie one najbardziej ucierpiały, a szczególnie 13-letnia Shiloh Jolie-Pitt, która nie ma najlepszych relacji z matką. W końcu co jakiś czas media donoszą o ich kłótniach. Teraz nastolatka podjęła decyzję, że wyprowadza się od Jolie.

Shiloh Jolie-Pitt nie chce mieszkać z Angeliną Jolie

"Woman's Day" donosi, że córka Angeliny Jolie nie chce już z nią mieszkać. Podobno Shiloh Jolie-Pitt obwinia matkę o rozstanie i problemy ojca. Co więcej, zaczęła ją nawet straszyć, że ucieknie z domu.

Według gazety, Brad Pitt i Shiloh Jolie-Pitt nie będą żyli jednak tylko we dwoje, bo aktor mieszka już z... Jennifer Aniston. Choć plotki o ich powrocie krążą już od dawna, to jednak para nigdy ich nie potwierdziła. Informator magazynu jest jednak tego pewny, a do tego wie, że cała ta sytuacja doprowadza Angelinę Jolie do wściekłości.

Dla Angie to najgorszy z możliwych scenariuszy. Nie dość, że przeszła straszny rozwód z Bradem, to jeszcze teraz traci córkę na rzecz kobiety, której szczerze nie znosi. Nienawidzi samego faktu, że Brad wrócił do Jennifer, ale teraz, kiedy Shiloh oznajmiła, że woli mieszkać z nimi, jest tak zła, że wolałaby nie dożyć tego dnia! - powiedział informator "Woman's Day".

O ile wyprowadzka Shiloh Jolie-Pitt od Jolie wydaje się być prawdopodobna, o tyle wspólne mieszkanie Pitta i Aniston niekoniecznie. A wy co myślicie o tej sprawie?

KM

Angelina Jolie i Brad Pitt rozwiedli się. Poznajcie historię ich miłości:

Więcej o:
Komentarze (62)
Córka Angeliny Jolie ma jej dość. Shiloh Jolie-Pitt wyprowadza się od niej i zamieszka z Bradem Pittem
Zaloguj się
 • Gość: Wacek Wszywka

  Oceniono 55 razy 49

  Co ja sądzę? Nic. Płoną dwa kontynenty. Giną zwierzęta. Kogo obchodzą jakieś zdrowe bachory bogatych aktorów?!!!

 • Gość: hihi

  Oceniono 46 razy 44

  Ale bzdury!!! Aniston właśnie wydała oświadczenie, że nie ma z Pittem nic wspólnego, więc coś się ta historia nie klei.

 • Gość: u

  Oceniono 24 razy 24

  prawdą jest, że dorastające córki walczą z matkami, a kiedy w dodatku rodzice są rozwiedzeni, bywa jeszcze gorzej
  możliwe, że się chce wyprowadzić, moje dziecko też chciało, ale generalnie ten news i wciskanie tu na siłę Aniston jest bez sensu

 • Gość: zas

  Oceniono 32 razy 24

  Ten chłopczyk (albo dziewczynka) w niebieskim garniturku, to z wyglądu czysty dziadek - Jon Voight.

 • Gość: gosc

  Oceniono 10 razy 10

  co za głupie ploty rozsiewacie aż żal czytac to quwno !

 • Gość: Ola

  Oceniono 13 razy 9

  Shiloh wyglada jak miniaturka Brada!

 • Gość: d

  Oceniono 5 razy 5

  Nic nie myślimy.

 • Gość: niemamczasu

  Oceniono 5 razy 5

  Bujną wyobraźnie macie w tych portalach.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX