Marcin Mroczek świętuje urodziny syna. Ignacy wyrósł i bardzo ucieszył się na widok prezentu. "Wypełnia nasze życie najpiękniejszym wachlarzem emocji"

Marcin Mroczek świętuje urodziny swojego syna, Ignacego. Zdjęciami z tego wyjątkowego dnia pochwalił się na swoim Instagramie.

Marcin Mroczek wraz ze swoją żoną Marleną mają dwóch synów. Starszy z nich, Ignacy, właśnie skończył cztery lata. Na Instagramie aktora możemy zobaczyć tort i prezent, jaki dostał chłopiec. Był zachwycony.

Marcin Mroczek świętuje urodziny syna

To przyjęcie z pewnością mały Ignacy zapamięta na długo. Na swoje czwarte urodziny dostał bowiem rower. Nie zabrakło również smacznie wyglądającego tortu. 

Ignacy kończy 4 lata. To już prawdziwy mężczyzna. Już czwarty rok jest z nami i wypełnia nasze życie najpiękniejszym wachlarzem emocji, uczuć i doświadczeń. Synku wszystkiego najlepszego! Bądź zdrowy, wesoły i zawsze szczęśliwy - napisał dumny tata.

Pod postem pojawiło się wiele miłych komentarzy od fanów, którzy ochoczo składali życzenia.

Spełnienia marzeń dla synka.
Oby wszystkie marzenia i ambicje twojego syna się spełniły i był tak samo uzdolniony, jak ty. - piszą.
 

Na zdjęciach opublikowanych przez aktora możemy również zobaczyć jego młodszego syna, Kacpra i piękną żonę, Marlenę, która na tę okazję wybrała różową bluzkę z rozszerzanymi rękawami i czarną, obcisłą spódniczkę. Wyglądali wspaniale.

My dołączamy się do urodzinowych życzeń.

BO

Dzieci gwiazd na Instagramie.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.