Już teraz mówi się, że Marcin Maciejczak wygra "The Voice Kids 3". Jurorzy show byli zachwyceni, tak samo jak Jan Dąbrowski. "Jest taki jeden, co śpiewa lepiej ode mnie"

Marcin Maciejczak jest już typowany na zwycięzcę trzeciej edycji "The Voice Kids", mimo że za nami dopiero pierwszy odcinek. Jego występ w czasie Przesłuchań w Ciemno zachwycił wszystkich.

Za nami dopiero pierwszy odcinek trzeciej edycji "The Voice Kids", a już teraz typuje się jednego uczestnika na zwycięzcę. Mowa o Marcinie Maciejczaku, 13-latku, który podbił serca jurorów i widzów. Nagranie z Przesłuchań w Ciemno, w których uczestniczył, obejrzano już ponad milion razy, a zdaniem internautów, chłopiec powinien jechać na Eurowizję Junior 2020.

Maciej Maciejczak wygra "The Voice Kids 3?"

Maciej Maciejczak w trakcie Przesłuchania w Ciemnio zaśpiewał utwór "I'll Never Love Again" Lady Gagi z filmu "Narodziny gwiazdy". Już po pierwszych chwilach, gdy tylko jurorzy usłyszeli jego głos, zaczęli odwracać się w swoich fotelach.

 
Nie używam takich słów na tym etapie, ale masz szansę wygrać ten program. Naprawdę! — powiedział Dawid Kwiatkowski.

Chłopiec zaśpiewał jeszcze utwór Natalii Kukulskiej "Dłoń" na prośbę jurorów. Potem dołączył do drużyny Dawida Kwiatkowskiego. Nie tylko jurorzy nie kryją zachwytu nad talentem Marcina, ale także internauci.

Jestem 100 proc. pewna, że jest to zwycięzca tej edycji The Voice Kids i Eurowizji Junior 2020.
Już za 11 miesięcy Polska wygrywa trzeci raz z rzędu Eurowizję Junior.
No to trzecia Eurowizja Junior wygrana - komentują.

Do fanów Marcina dołączył już nawet Jaś Dąbrowski. Na Instagramie dodał zdjęcie z uczestnikiem show i napisał:

Jeśli myśleliście, że to JA pięknie śpiewam, to Was teraz zaskoczę, bo jest taki jeden, co śpiewa lepiej ode mnie! SERIO! Jeśli oglądaliście wczoraj The Voice Kids, to pewnie się o tym już przekonaliście, że głos Marcina Maciejczaka jest NIE DO PRZEBICIA! Kto się ze mną zgadza?

Zgadzacie się z Jasiem?

KM

Roksana Węgiel była zwyciężczynią pierwszej edycji "The Voice Kids":

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (12)
Marcin Maciejczak wygra "The Voice Kids 3"? Jurorzy show byli zachwyceni
Zaloguj się
 • Gość: Monika

  Oceniono 2 razy 2

  Niesamowita wrażliwość i dojrzałość w głosie!Piękne modulowanie,każdy dźwięk dopieszczony.SZACUN!!!Wien co mówię..nie jestem laikiem muzycznym ale po fachu:)

 • Gość: Grażyna

  Oceniono 1 raz 1

  Marcin musi wygrać ten program. To fenomen! Cudowne dziecko! Co za głos? Jestem w szoku!

 • Gość: justi

  Oceniono 1 raz 1

  wygra bo ma piękny głoś

 • Gość: Zb.

  0

  Cieszy to, że młodzi ludzie śpiewają i to dobrze. Uczą się w szkołach muzycznych. Żal jednak tych, którzy chcą szybko zrobić sławę i pieniądze. Nielicznym się udaje w programach Tv. Tu potem jest zawiedzenie się bo to programy ustawione, sztuczne podziwianie wykonawców, sztuczne wzruszenia i sztuczne łzy. Po co organizować takie imprezy?

 • Gość: mika

  0

  wyglada jak Ahlamalik Williams , Madonny koch-anek

 • Gość: Xd

  Oceniono 2 razy -2

  Nie wygra nie ma szans 😀😀😎😁

 • Gość: hallo

  Oceniono 4 razy -2

  Super głos nie taki BEZNADZIEJNY jak WĘGIEL albo tej drugiej 12latki

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy -3

  JAK TO MOZLIWE ZE TELEWIZJA PUBL. POZWOLILA NA EMITOWANIE KOGOŚ TAKIEGO.Z WYGLĄDU CHŁOPAK, A GŁOS CAŁKOWICIE DAMSKI - TOŻ TO ISTNY DŻENDER

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX