Czarek Jóźwik z "Abstrachuje" ma już nową dziewczynę? Wygląda jak młodsza wersja Maffashion

Jak donosi Pudelek, Czarek Jóźwik po rozstaniu z Maffashion również znalazł już swoją drugą połówkę. Wybranka youtubera ma jedynie 19 lat i występuje w filmach "Abstarchuje".

Maffashion i Czarek Jóźwik przez kilka lat byli jedną z ulubionych par w polskich mediach społecznościowych. Blogerka i youtuber chętnie relacjonowali swoje spotkania na Instagramie, co tylko potęgowało zainteresowanie internautów ich związkiem. Zaręczyny, jakie, odbyły się trzy lata temu, zwiastowały ślub, jednak ten niestety się nie odbędzie. Julia z Czarkiem dwa miesiące temu wybrali się na sushi i tam za pośrednictwem transmisji na żywo poinformowali swoich fanów, że nie są już razem. Maffashion szybko pocieszyła się w ramionach Sebastiana Fabijańskiego, za to Czarek czekał, aż do tej pory.

Czarek Jóźwik ma nową dziewczynę

Jak udało się dowiedzieć portalowi "Pudelek", Czarek również odnalazł już swoją drugą połówkę. Ma nią być 19-latka o imieniu Alicja, która czasami pojawia się w produkcjach "Abstrachuje". 

To dopiero początek znajomości, ale świetnie się dogadują i dobrze się razem bawią. To miła odmiana dla Czarka po wszystkich rewolucjach z Maffashion. Przy niej po prostu czuje, że żyje - mówi źródło "Pudelka".

Nie pozostaje nam nic, tylko czekać na pierwsze wspólne fotki.

Maffashion w rozmowie z "Plotkiem" opowiedziała o relacji z Sebastianem Fabijańskim:

Zobacz wideo