Sławomir zainspirował się Małgorzatą Sochą. Nagrał o niej piosenkę i nakręcił klip. Będzie hit?

Sławomir, czyli twórca największych hitów z gatunku disco polo opublikował nowy teledysk. Piosenka "Małgosia Socha" jest inspirowana polską aktorką.

Sławomir, czyli Sławomir Zapała od kilku lat kreuje się na gwiazdę muzyki rock polo. I to mu się udaje! Tworzy zgrany duet ze swoją żoną Magdaleną "Kajrą" Kajrowicz-Zapałą. Artysta w 2017 roku wydał album zatytułowany "The Greatest Hits", z którego pochodzą kolejne hity. Muzyk zdecydował się na odświeżenie jednego z kawałków na cześć... Małgorzaty Sochy.  

Sławomir śpiewa o aktorce

Na wcześniej wspomnianym albumie odnajdziemy utwór zatytułowany "Małgosia Socha". W tej piosence główną bohaterką jest aktorka, do której wzdycha mieszkaniec USA. Artysta wraz z żoną udał się do Stanów Zjednoczonych, aby nagrać efektowny teledysk.

Klip do utworu "Małgosia Socha"

 

Sławomir i Kajra zwiedzają USA, eksponując wysokoprocentowe trunki i bawiąc się na plaży. Żona artysty chętnie pokazuje swoje wdzięki, pozując w mocno wyciętym stroju kąpielowym. Tekst piosenki jest równie interesujący, jak sam teledysk. Sławomir zaprasza aktorkę do USA, bo czeka na nią bogaty mężczyzna o imieniu Andrzej. 

Ty nawet nie wiesz, jak cię Andrzej kocha. Socha, Małgosia Socha. Bilet kupiony masz już w Locie Gocha - śpiewa Sławomir.

Podmiot liryczny, czyli Andrzej mówi artyście, że gdy tylko sprowadzi kobietę do Stanów Zjednoczonych, będzie miała bogate i wygodne życie. 

Kontakty wszędzie mam, Sławomir, powiedz jej. U Zbyszka w Sausage Bar, De Niro żurek je. Mam tłusty biznes plan, zobaczysz, uda się! 

Przypomnijmy, że aktorka i muzyk mieli okazję wcześniej się spotkać. Socha wystąpiła w teledysku do utworu "Aneta" w 2017 roku, który Sławomir nagrał razem z grupą VOX. 

ZOBACZ: Sławomir udziela ostatniego wywiadu w Kole Plotka!

Zobacz wideo

Czy teraz Polacy będą śpiewać o aktorce?

DK

Więcej o:
Komentarze (55)
Sławomir zainspirował się Małgorzatą Sochą. Nagrał piosenkę i nakręcił klip, w którym Kajra wije się na plaży. Będzie hit?
Zaloguj się
 • malkontent58

  Oceniono 24 razy 18

  tak to jest jak z niczego robi się celebrytę....

 • Gość: Rychu

  Oceniono 25 razy 17

  Litości. Odgrzany śmierdzącym kotlet. 🤮

 • six_a

  Oceniono 18 razy 14

  ale gunwo.

 • Gość: Ziorro

  Oceniono 10 razy 10

  Mnie bardziej interesuje sprawa Ziobry , jego żony, która lubi siusiaki, dysku z laptopa Ziobry, który Stonoga ma.
  Może o tym napisze plotek?

 • Gość: wesołych

  Oceniono 20 razy 10

  tandeta

 • Gość: gość

  Oceniono 11 razy 9

  Tylko nie to !!! Ratunku !!! Niestrawne !!!

 • Gość: H0

  Oceniono 10 razy 8

  Szit nad szitami. Jeszcze ten jego babochłop w teledysku. Socha powinna go pozwać.

 • somtam

  Oceniono 11 razy 7

  Siara na calosci , widac ta zona , to tez jakas dziwna:(((

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX