Były partner Weroniki Rosati usłyszał zarzuty. Grozi mu do 5 lat więzienia

Robert Śmigielski usłyszał zarzuty. Prawnik ortopedy zastrzega, że to nie koniec sądowej batalii.

W piątek śledczy uznali, że Robert Śmigielski, były partner Weroniki Rosati znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie. Przesłuchanie mężczyzny trwało 6 godzin. Po jego zakończeniu usłyszał zarzuty. Obecnie grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności. Prawnik byłego partnera aktorki zastrzega jednak, że to nie koniec sądowej batalii.

Robert Śmigielski usłyszał zarzuty

Robert Śmigielski nie chce komentować postawionych ma zarzutów. Poprosił jednak dziennikarzy o to, aby używali jego pełnego nazwiska oraz publikowali wizerunek bez zasłaniania oczu.

Sytuację swojego klienta skomentował Jacek Dubois.

Przez panią Rosati zostały podane nieprawdziwe informacje. W czasie najbliższych planowanych czynności wykażemy, że wszystkie zarzuty stawiane są bezpodstawnie. Mam nadzieję, że doprowadzimy ją do odpowiedzialności za złożenie nieprawdziwych zeznań w prokuraturze - powiedział dziennikarzom "Faktu" zaraz po przesłuchaniu.

Innego zdania jest Tymon Kulczycki, prawnik Weroniki Rosati.

Wypowiedź pełnomocnika pana Śmigielskiego można uznać co najwyżej za pochopną i wynikającą z braku wiedzy dotyczącej zebranego materiału dowodowego. Przypominam, że prokuratura podejmuje decyzje o wszczęciu postępowania, a następnie o przedstawieniu zarzutów w oparciu o własną ocenę tych dowodów.

Wiele wskazuje więc na to, że byli partnerzy spotkają się jeszcze w sądzie. Przypomnijmy, że wszystko zaczęło się od wywiadu Weroniki Rosati dla "Wysokich Obcasów". To właśnie wtedy aktorka wyznała, że miała być ofiarą przemocy ze strony Roberta Śmigielskiego.

Czy Weronika Rosati jest gotowa na nową miłość?

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (91)
Były partner Weroniki Rosati usłyszał zarzuty. Grozi mu do 5 lat więzienia
Zaloguj się
 • Gość: M

  Oceniono 74 razy 52

  Nikt nie ma prawa stosować wobec drugiej osoby przemocy- ani fizycznej ani psychicznej. Koniec kropka.

 • zgredzik01

  Oceniono 35 razy 21

  A co tam u mecenasa Dubienieckiego? Pierwszego męża Marty Zawszedziewicy. Czy już siedzi, czy też cieszy się wolnością i zajumaną gotówką? Bardziej interesujące niż życie na kocia łapę Rosati ze Śmigielskim.

 • Gość: El

  Oceniono 50 razy 18

  Zarzuty to jeszcze nie wyrok. Nie wierzę jej, bo jest mitomanką i pieniaczką od zawsze.

 • danutakaczmarek1

  Oceniono 31 razy 17

  A co mnie to obchodzi . Nikt nie ma prawa krzywdzić innych lecz ta pani ma konflikt z każdym dużo starszym partnerem .Pamiętacie Andrzeja Żuławskiego oraz ,Adamczyka a teraz tego lekarza od każdego czerpie lub chce czerpać kasę .Wyjątkowo pechowa dziewczyna lub wyrachowana kobieta .

 • Gość: rosterka

  Oceniono 25 razy 13

  To przykre, ze tak utalentowana aktorka nie zostala do tej pory doceniona. Ale to sie zmieni, gdy bedzie zgloszona do oskara w nowej kategorii stworzonej przez
  Weinsteina: "statystki drugiego planu"

 • Gość: ola

  Oceniono 18 razy 12

  nie wierzę jej nie należy do kobiet które dadzą się lać ,przewrotna jak papa

 • Gość: Ma

  Oceniono 56 razy 10

  Żenujący spektakl, który Rosati odstawia publicznie, jej pomówienia wobec Adamczyk, wyciągnięcie dzieci Śmigielski ego i postronnych osób w publiczne brudy, mata żenię, które widoczne są w samych wywiadach, a wszystko to na pokaz i publicznie, pokazuje kto tu i wobec kogo stosuje przemoc.
  Czekam kiedy
  Wreszcczie Rosati za to zapłaci i zacznie żyć za swoją kasę a nie zamożnych facetów, alimentów, czy rodziców.

 • Gość: Pop

  Oceniono 11 razy 9

  Perfidna leniwa panna nikt. Zlapala bogatego dziada, miala parcie na dziecko, wiec stwierdzila ze to swietny sposob na ustawienie sie jak alicja bachleda cusus czy wendzikowska. Za wysokie alimetny mozna luksusowo zyc i nie pracowac- ot taki sposob na zycie

 • Gość: Ella

  Oceniono 17 razy 9

  Słaba z niej aktorka na ekranie, więc wyreżyserowała swój własny film. Wiedziała jak zrobić kasę, w tym od dawna ma wprawę. Skoro nie ma się urody i talentu, należy mieć tupet i brak szacunku przede wszystkim dla siebie!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX