Internautka zarzuciła Małgorzacie Rozenek, że ma 50 lat. Gwiazda nie wytrzymała i odpowiedziała. Komentarz pójdzie fance w pięty

Małgorzata Rozenek znów stała się obiektem krytyki internautki. Obserwatorka zarzuciła jej, że zachowuje się jak 40-latka, mając lat 50. Prezenterka nie pozostała dłużna.

Małgorzata Rozenek jako osoba publiczna narażona jest na sporą krytykę i hejt. Doświadczenie, które zyskała przez lata, sprawiło jednak, że nauczyła się mieć do siebie dystans i nie zwracać na wiele spraw uwagi. Zaczęła nawet śmiać się ze swojego wieku, wciąż powtarzając, że ma o dziesięć lat mniej, niż wszyscy uważają. W ostatnich dniach ten temat powrócił i, o dziwo, wkurzył prezenterkę. Postanowiła zareagować. 

Małgorzata Rozenek odpowiada złośliwej obserwatorce

Gwiazda opublikowała kilka dni temu na Instagramie zdjęcie z Mykonos. Pozując w czarnej stylizacji, naraziła się kilku osobom. Jeden z komentarzy brzmiał następująco: 

Kiedy masz 50 lat, ale udajesz, że 40 - napisała uszczypliwie "fanka".

I kiedy wydawało się, że Rozenek przejdzie obok tej opinii obojętnie, odpowiedziała. 

Kiedy jesteś głupia, a udajesz błyskotliwą - czytamy.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek screen Instagram / @m_rozenek

Pod postem rozpętała się burza. Większość komentujących tę wymianę zdań, stanęła po stronie Małgorzaty, krytykując wścibską użytkowniczkę Instagrama. Odpowiedź prowadzącej "Projekt Lady" rozbawiła wiele osób. 

Genialna odpowiedź!
W punkt!

Cóż możemy rzec, może niech niektóre panie skupią się po prostu na swojej metryce, swoim wyglądzie, swoim życiu i pomyślą dwa razy, zanim coś napiszą. 

CW

Małgorzata Rozenek wystąpiła w "Przerwie na kawę". Odpowiedziała na wiele ciekawych pytań. 

Zobacz wideo