Olga Kalicka zapominała swoich kwestii na planie. "Miałam kłopoty z myśleniem. "Ciąża wyżera mózg"

Olga Kalicka po urodzeniu syna wraca do pracy. Opowiedziała z jakimi trudnościami musiała się mierzyć będąc w zawansowanej ciąży w pracy.

Olga Kalicka w styczniu została mamą, ale obowiązki wzywają. Rozpoczynają się zdjęcia do kolejnego sezonu serialu "Rodzinka.pl". Aktorka opowiedziała o pracy na planie w ciąży oraz powrocie do pracy. 

Olga Kalicka o ciąży

Aktorka w rozmowie z "Fleszem" zwierzyła się, że pod koniec ciąży często zapominała swoich kwestii. Na planie serialu wielokrotnie musiała powtarzać jedną scenę.

Już w ciąży miałam kłopoty z myśleniem. Ciąża wyżera mózg (śmiech). Do ósmego miesiąca grałam w teatrze i wiele razy łapałam się na tym, że nie wiem, co mówić ani w którym miejscu sztuki jestem. W „Rodzince.pl” miałam wejść z impetem i powiedzieć coś krótkiego. Wchodziłam ze 20 razy i za każdym zapominałam tekstu - wspominała Kalicka.

Przy powrocie do pracy mają pomóc jej kobiety z jej rodziny: mama, ciocia i dwie babcie. Kalicka dodała, że niełatwo jej pogodzić obowiązki zawodowe z macierzyństwem.  

Jak jestem w domu, to myślę: „Boże, chcę do pracy”. A w pracy: „Aaa, chcę do dziecka”. Nieustanna walka ze sobą - stwierdziła aktorka.

Olga Kalicka wyznała, że nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa, jeśli chodzi o dzieci. Do 30. roku życia chce urodzić jeszcze jedno dziecko, aby jej syn Aleks miał rodzeństwo. 

(...) Do trzydziestki chciałabym powiększyć rodzinę. Wciąż mam na to cztery lata (śmiech). Chciałabym mieć przynajmniej jeszcze jedno dziecko, ale tego nie da się zaplanować - powiedziała gwiazda "Rodzinki.pl".

Aktorka ojca swojego dziecka zna już od czasów gimnazjum. Zdradziła również, że w przyszłym roku mają zamiar się pobrać. 

DK 

Olga Kalicka poszła z synem na zakupy. ZOBACZ WIDEO:

Zobacz wideo
Więcej o: