Selena Gomez zrobiła sobie nowy tatuaż. Gdzieś go już widzieliście? Możliwe, spójrzcie na łydkę Justina Biebera

Selena Gomez na gali AMA 2019 zaprezentowała nie tylko umiejętności wokalne. To wtedy zadebiutował jej nowy tatuaż. Wygląda bardzo znajomo.

Selena Gomez ma za sobą trudny czas. Przeszła kilka załamań nerwowych, walczyła też z uzależnieniami. Piosenkarka otwarcie mówi o tym, ze udało jej się pokonać "demony" dzięki przyjaciołom, rodzinie, ale też Bogu. Prawdopodobnie z powodu swojej silnej wiary, artystka zdecydowała się na nowy tatuaż.

Selena Gomez nowy tatuaż

Selena tatuaż pokazała chwilę przed wejściem na scenę podczas gali AMA. Wysoko na udzie ma rysunek przedstawiający złożone do modlitwy dłonie. Na czarno-białym, niewielkim obrazku widać też różaniec.

Fani szybko zwrócili uwagę, że podobny tatuaż od lat ma były ukochany piosenkarki, Justin Bieber. Złożone do modlitwy ręce pokazał na Instagramie w 2012 roku. Jego rysunek jest dużo większy, pozbawiony różańca i zrobiony w innym miejscu - zajmuje dużą część jego łydki. Ale poza tymi "szczegółami" tatuaże są identyczne.

 

Nie chce nam się wierzyć, by Gomez zapomniała, że taki sam tatuaż na nodze ma jej eks. Zdjęcia rysunku obiegły media choćby w 2014 roku, kiedy to Bieber został zatrzymany przez policję, która dokładnie udokumentowała jego "znaki szczególne". 

Przypadek? 

embed

Selena śpiewa o Justinie, Justin o Selenie. Nie oni jedni rozczarowanie miłosne wykorzystali, by nagrać o nim hity:

Zobacz wideo

jm

Więcej o: