Eurowizja 2019. Wpadka Roxie Węgiel. Myślała, że ma wyłączony mikrofon. Nie miała. Wszyscy usłyszeli, jak skomentowała wygraną Viki Gabor

Eurowizja 2019. Roksana Węgiel po wręczeniu statuetki Viki Gabor myślała, że jej mikrofon jest wyłączony. Wymknęło jej się "o kurde, ale czad".

Eurowizja Junior 2019 skończyła się dla nas niewiarygodnym sukcesem. 17. Konkurs Piosenki Eurowizji, który odbył się w hali Arena w Gliwicach wygrała Wiktoria "Viki" Gabor. Zapisała tym samym Polskę w historii jako pierwszy kraj, który zwyciężył dwa razy z rzędu. 

Swoją piosenkę "Superhero" zaśpiewała w dwóch językach: polskim i angielskim. Sukcesu 12-latce gratulują ludzie z całego świata. Szczególnie dumni są oczywiście Polacy. Prowadzący nie kryli zaskoczenia i radości. 

Viki Gabor wygrała Eurowidzję Junior 2019. Reakcja Roksany Węgiel

Viki Gabor u jurorów zajęła drugie miejsce, jednak w głosowaniu internautów rozbiła bank, zdobywając łącznie 278 punktów. Statuetkę wręczyła jej Roksana Węgiel, laureatka ubiegłorocznej edycji konkursu. 

Jestem tak bardzo szczęśliwa. Gratulacje! Jestem z ciebie dumna - mówiła do mikrofonu Roxie, wręczając statuetkę. 

Następnie kamera została skierowana na uradowaną Viki. W tle było jednak słychać dźwięki z innych mikrofonów. W pewnym momencie usłyszeliśmy, jak Roxie mówi:

O kurde! Ale czad.

Widać, że ją także opanowały wielkie emocje. Ale czy jest się czemu dziwić?

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>>

Więcej o: