Magda Gessler proponuje swoje ciasta na święta. Znamy ceny. Za makowiec zapłacimy fortunę

Magda Gessler oferuje ciasta na świąteczny stół z jednej ze swoich restauracji. Ceny za słodkości nie należą do najniższych.

Magda Gessler jest właścicielką kilku lokali gastronomicznych oraz uczy innych, jak zarządzać własną restauracją na planie "Kuchennych rewolucji". Jeden z lokali współprowadzi ze swoją córką Larą Gesser. Na stronie cukierni Słodki Słony pojawiła się zakładka "Oferta świąteczna", w której znajdziemy ceny oferowanych ciast na Boże Narodzenie. Tanio nie jest.

Magda Gessler i jej ciasta na święta

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia a nie każdy lubi przesiadywać wtedy w kuchni. Wiele osób wybiera wcześniej przyrządzone dania na świąteczny stół. Restauratorka w warszawskiej cukierni Słodki Słony proponuje zatem słodkości w różnych cenach. Magda Gessler wychodzi naprzeciw tym potrzebom, dlatego oferuje na Wigilię wszystkie tradycyjne wypieki. W jakich cenach? Niestety, płacimy tu bez wątpienia nie tylko za składniki i "robociznę", ale również za nazwisko, które je reklamuje.

Za kilogram bożonarodzeniowego makowca zapłacimy 110 zł, za 0,6 kilograma strudla malinowego (!) i placka drożdżowego po 50 zł. Gesslerowe proponują także torty piernikowe i makowe za 300 zł. Piernik świąteczny kosztuje 70 zł, a rolada sezamowo-chałwowa 65 zł. Niezależnie jednak od cen, trzeba przyznać, że wypieki te wyglądają obłędnie:

 

Ceny za słodkości są średnio dwa razy wyższe niż w innych lokalach. Na przykład cukiernia A.Bliklego oferuje kilogram makowca za niecałe 50 zł. Nam wydaje się, że i tak znajdą się chętni na wypieki sygnowane nazwiskiem Gessler.

Skusilibyście się na słodkości od pani Magdy?

DK

Zobacz: Magda Gessler zakręciła Kołem Plotka!

Zobacz wideo