Wstrząsający post Puśleckiej. Twierdzi, że raka powoduje picie wody z kranu

Anna Puślecka opublikowała na Instagramie zdjęcie w nowej fryzurze i zamieściła zaskakujący wpis. Uważa, że woda z kranu jest bardzo niezdrowa.

Anna Puślecka walczy z rakiem piersi. Dziennikarka o swojej chorobie postanowiła poinformować publicznie. Choć było jej ciężko, zrobiła to, by zwrócić między innymi uwagę na polską służbę zdrowia, która nie jest w najlepszym stanie. Napisała nawet oficjalny list do ministra zdrowia, który odpowiedział na niego i podjął działania, jakich domagała się gwiazda. Teraz z kolei Anna zapragnęła uświadomić polskiemu społeczeństwu, jak źle czynią, pijąc wodę z kranu. 

Anna Puślecka ostrzega przed piciem wody z kranu

Dziennikarka wzięła ostatnio udział w sesji zdjęciowej do magazynu "Wysokie Obcasy". W wywiadzie poruszyła kilka ważnych kwestii. Jedną z nich opisała na Instagramie. 

 
Śmiertelność z powodu raka piersi we wszystkich krajach UE maleje, w Polsce rośnie! Dlaczego? Powodów jest wiele: brak odpowiedniej profilaktyki, zła diagnostyka, przestarzały sprzęt, stare metody leczenia, brak dostępności (refundacji) do nowoczesnych leków. Wymieniać można bez końca.

Anna wymieniła kilka czynników, które wpływają na zachorowalność na raka. Jeden z nich naprawdę zaskoczył. 

Picie wody z kranu - tak, tak, niestety. Ostatnio tak promowane wpływa na zachorowanie na raka piersi. Dlaczego? Zawiera rakotwórczy fluor i chlor oraz estrogeny (!), które wraz z moczem wnikają do wód gruntowych i żadne filtry (ani te miejskie, ani te domowe) nie są w stanie ich wyeliminować. Powiecie: drogo. Cóż, nasze zdrowie nie ma ceny.

Polecamy przeczytać cały post Puśleckiej. Opisała tam kilka innych czynników. Internauci do wpisu dziennikarki podchodzą jednak sceptycznie.

Woda z kranu mnie nie przekonuje, ściema - czytamy.
Woda nie jest już chlorowana a co do fluoru to "wszystko jest trucizna, decyduje tylko dawka", więc co do kwestii kranówki pozwolę się nie zgodzić - dodaje kolejny.

A wy, myślicie, że woda z kranu naprawdę szkodzi naszemu zdrowiu?

CW

Problemy ze zdrowiem ma również Agata Młynarska. Posłuchajcie, co dziennikarka powiedziała o swojej dolegliwości w rozmowie z reporterką Plotka. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.