Esmeralda Godlewska rozpuściła kwas w ustach. Jak wygląda? Fani zachwyceni, a my wiemy, jak długo będzie "naturalna"

Esmeralda Godlewska zdecydowała się na drastyczną zmianę wizerunku. Znana z powiększonych różnych części ciała celebrytka wróciła do naturalnego rozmiaru ust. Wiemy, czy to trwała zmiana.

Esmeralda Godlewska znana jest z powiększania sobie tego i owego, oraz wyszczuplania na Instagramie różnych elementów swojego ciała. Teraz jednak przyszedł czas na zmniejszanie w realu, bowiem Monika "Esmeralda" Godlewska rozpuściła kwas w ustach. Jak wygląda?

Esmeralda Godlewska wróciła do naturalnych ust

Esmeralda Godlewska poszła na zabieg rozpuszczania kwasu w ustach już kilka dni temu, jednak z niecierpliwością czekaliśmy, aż pokaże jego efekty. Trzeba przyznać, że jedna z sióstr Godlewskich z ustami w normalnym, ludzkim rozmiarze, wygląda o niebo lepiej, niż wcześniej!

To są moje naturalne usta. Nie czuję się dobrze w małych ustach. Nie lubię małych ust! Ile ja teraz szminek zaoszczędzę, ile błyszczyków, ile kredek do ust! Nie miałam czego malować, tragedia - mówi na Instastory.

Niestety. Nie na długo ta zmiana. W piątkowy wieczór Esmeralda ponownie udaje się na zabieg, tym razem powiększania ust, co oznacza, że za kilka dni znowu będzie wyglądała jak dawniej - i to niezależnie od opinii fanów, którzy zgodnie twierdzą, że Esmeralda w małych ustach wygląda zwyczajnie o niebo lepiej:

Naprawdę pięknie?????? mniejsze usta są piękne, wyglądasz w nich meega naprawdę
Jest pięknie! Jeszcze tylko usuń rzęsy
Lepiej ci w mniejszych, więc po co je powiększać

A co ona sama myśli i mówi o tej metamorfozie?

Będę dziś je delikatnie powiększać. Nie czuję się dobrze w małych ustach, ja jestem Esmeraldą!

Esmeralda nie przejmuje się krytyką tych, co namawiają ją jeszcze na zdjęcie doczepów włosów i zmniejszenie piersi, i odpowiada, że "jak będzie chciała zrobi sobie nawet penisa na czole", bo to jej życie i jej wybory. Trudno się nie zgodzić z tą filozofią.

Napatrzcie się na Esmeraldę w naturalnych ustach, bo to widok bardzo rzadki i krótkotrwały.

Zobacz wideo