Syn Krzysztofa Ibisza skończył 19 lat. Do sieci trafiło jego nowe zdjęcie. Nie mamy wątpliwości po kim odziedziczył urodę

Maksymilian Ibisz, syn Krzysztofa Ibisza, skończył właśnie 19 lat. Jego mama Anna Zejdler opublikowała nowe zdjęcie syna - do kogo jest podobny?

Krzysztof Ibisz jest jednym z najpopularniejszych polskich prezenterów. Doceniany jest m.in. za swój profesjonalizm i niezwykły dystans do siebie. Ma dwóch synów - Maksymiliana i Vincetego. Niedawno starszy z nich, Maks, skończył 19 lat. Z tej okazji jego mama, Anna Zejdler, pokazała najnowsze zdjęcia nastolatka.

Do kogo podobny jest Maksymilian Ibisz?

Krzysztof Ibisz bardzo często pokazuje rodzinę na Instagramie. Jednak tym razem, gdy Maks miał urodziny, nie wspomniał o tym ani słowem. Zdjęciem z przyjęcia urodzinowego syna pochwaliła się natomiast jego mama - Anna Zejdler. Przypomnijmy, że Anna i Krzysztof pobrali się w 1998 roku. Ślub odbył się po paru miesiącach znajomości, ale niestety związek nie przetrwał próby czasu. Para zdecydowała się rozstać, a w 2004 roku media obiegła informacja o jej rozwodzie.

Teraz Zejdler pokazała nową fotografię syna na Instagramie. Dumna mama i syn pozują z radosnymi uśmiechami. Nie zabrakło również urodzinowych życzeń.

Anna Zejdler z synemAnna Zejdler z synem Fot. Anna Zejdler - Instagram

My nie mamy wątpliwości, że Maks wygląda identycznie, jak jego mama. A wy jak uważacie, do kogo jest podobny? 

A co dzieje się z Krzysztofem Ibiszem? Obecnie prezenter przebywa w Kijowie na Ukrainie i nie odniósł się do urodzin syna. Mamy jednak nadzieję, że o nich nie zapomniał ;)

Myślicie, że Maks pójdzie w ślady taty? Zobaczcie, które dzieci sławnych aktorów wybrały ten sam zawód:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.