Książę Karol poruszony słowami księcia Williama: Nie mogłem w to uwierzyć. Wypowiedź syna o przejęciu tronu doprowadziła go do łez

Nowa seria filmów dokumentalnych o rodzinie królewskiej wyszła na światło dzienne. Tym razem skupiono się na księciu Karolu. Jak nastawia się na przejęcie królestwa przez syna?

Książę William jest drugi w kolejce do brytyjskiego tronu, przed nim w kolejce do sukcesji jest jedynie jego ojciec książę Karol. W najnowszym dokumencie o rodzinie królewskiej: "Prince Charles: Inside the Duchy of Cornwall" dowiadujemy się nieco więcej o planach Williama, a także jego ojca, który ze łzami w oczach reaguje na zapowiedzi i słowa swojego syna.

Książę Karol poruszony słowami syna

Książę William w rozmowie z dziennikarzem Mervynem Keelingiem napomniał o dziedziczeniu przez siebie tronu. Sam zainteresowany zaznaczył, że proces sukcesji rodziny jest dla niego bardzo ważny i już teraz zastanawia się nad tym, co zrobi, gdy przejmie królestwo. Odpowiedzialne podejście syna poruszyło księcia Karola, który komentując wypowiedź Williama, ledwo powstrzymał łzy. 

Oglądałem to i nie mogłem uwierzyć. Byłem głęboko poruszony. Szczerze mówiąc, doprowadziło mnie to do łez. Naprawdę. Gdy usłyszałem jego słowa, zdałem sobie sprawę, że ostatnie pięć dekad, były tego warte - mówił wzruszony Karol.

Choć to Karol zajmuje pierwsze miejsce w linii sukcesji do tronu, to brytyjskie media donoszą, że ma zrezygnować, a na tronie ma zasiąść książę William. 

Książę William podobnie jak jego zmarła mama, chętnie podróżuje po świecie. Sprawdź relację z jego ostatniej wizyty w Pakistanie:

Zobacz wideo

RG

Więcej o:
Komentarze (156)
Książę Karol o dziedziczeniu tronu przez Williama. "Doprowadziło mnie to do łez"
Zaloguj się
 • Gość: ola

  Oceniono 146 razy 98

  mój boże jakie to wzruszające urodzić się w rodzinie z wysoką pozycją społeczną, wychowywać się od małego w towarzystwie elit następnie wszystko przejąć nigdy nie walcząc o byt. Popłakałam się ze wzruszenia

 • smurfmadrala

  Oceniono 83 razy 65

  Bardziej ciekawe i znaczące dla świata kto obejmie sukcesję cara na Kremlu ?

 • owca888

  Oceniono 56 razy 50

  Drogi RG, czy używasz czasem słownika i czytasz tekst przed publikacją?
  Książę William w rozmowie z dziennikarzem.....napomniał o dziedziczeniu przez siebie tronu".
  "NAPOMNIAŁ"? Czy może "wspomniał"? Zęby bolą na widok czegoś takiego.

 • brytnej

  Oceniono 37 razy 31

  Facet jest od paru lat w wieku emerytalnym, a jeszcze nie zaczął pracy w wyuczonym zawodzie i jest tylko praktykantem.

 • Gość: k

  Oceniono 47 razy 29

  Co za ludzie!
  Chłopak od dziecka przygotowywany do roli króla, zastanawia się co będzie robił, jak nim zostanie, a ojciec w szoku!!!

 • jednooki.pirat

  Oceniono 41 razy 27

  Szok! Dziecko wychowywane pod szklanym kloszem, w rodzinie królewskiej, jako przyszły następca trony powiedziało (w wieku 37 lat) że myśli o tym co będzie robić jak zostanie królem. Niesamowite, również mnie to wzruszyło i doprowadziło do łez 😢

 • Gość: cinexoi

  Oceniono 42 razy 16

  Panowie Saxo-Coburg-Gotha, przestańcie się tak indyczyć o "sukcesję". Odziedziczycie już tylko parę zamków, pałaców i błyskotek. Wraz z odejściem E.II odejdzie majestat i wspomnienia o potędze Zjednoczonego Królestwa. Odejdą jak wkrótce Ulster i Szkocja. Pan starszy bawidamek i młodzi celebryci korony mogą błyszczeć najwyżej na takim oto "Plotku" czy tabloidach jak lokalny "Sun". Ale są tylko medialną wydmuszką.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX