[TYLKO U NAS] Konferencja "My Way". Janiak przyznał się, że pomylił Edytę Górniak z Justyną Steczkowską. Diwa zareagowała

Edyta Górniak będzie gwiazdą nowego reality show TVNu "My Way". Właśnie odbyła się konferencja prasowa. Prowadził ją Olivier Janiak, który przytoczył zabawną anegdotę na temat Edyty Górniak.

Edyta Górniak już niebawem zadebiutuje w nowym reality show TVN. W programie "My Way" widzowie będą mogli oglądać zmagania diwy, która będzie uczyła się jazdy samochodem. Piosenkarka dotąd nie robiła prawa jazdy. Teraz będzie miała na to szansę, ale towarzyszyć jej będą kamery. Właśnie odbyła się konferencja prasowa programu. Okazuje się, że w jej trakcie Olivier Janiak, który prowadził event, przytoczył zabawną historię.

Janiak w pewnym momencie podczas rozmowy z Edytą Górniak pomylił imiona i zwrócił się do diwy... Justyna. Ta szybko zareagowała i wypaliła:

Steczkowska?

Janiak nie krył zdziwienia i szybko zapytał, dlaczego piosenkarka przywołała właśnie nazwisko Steczkowskiej. Wówczas Górniak zaśmiała się i wyjaśniła:

Bo zwróciłeś się do mnie Justyna.

Wyszło niezręcznie. Przypomnijmy, że obie piosenkarki nie przepadają za sobą, a ich konflikt trwa już od wielu lat.

Bal TVN. Edyta Górniak wtulona w Małgorzatę Rozenek. Koniecznie zobaczcie. 

Zobacz wideo

AG 

Więcej o: