Doda pokazała jesienną stylizację. Fan porównał ją do Edyty Górniak. Artystce się to nie spodobało. "Czy ja byłam dla Ciebie niemiła?"

Doda i Edyta Górniak delikatnie mówiąc, nie przepadają za sobą. Ich konflikt rozpoczął się już kilkanaście lat temu. Nie dziwi więc reakcja Rabczewskiej-Stępień na komentarz fana, który porównał ją do nielubianej artystki.

Doda jest bardzo aktywną użytkowniczką Instagrama. Dzieli się tam z fanami nie tylko relacjami z koncertów, ale i stylizacjami. Pod jedną z ostatnich pojawił się komentarz, który nie spodobał się gwieździe. Rabczewska-Stępień została porównana do Edyty Górniak

Doda porównana do Edyty Górniak

Mowa o zdjęciu, na którym Doda zapozowała w czarnych spodniach, neonowej bluzce i butach Louis Vuitton. Casualowa stylizacja bardzo spodobała się fanom. Wielu z nich pisało, że artystka wygląda ślicznie i że jest to idealny wybór na jesienną pogodę. 

Super outfit.
Piękna, kochana Dorotka.

Jeden z fanów dopatrzył się podobieństwa do Edyty Górniak.

Na tym zdjęciu wyglądasz jak Edyta Górniak.

Piosenkarka nie zwlekała z odpowiedzią.

Czy ja byłam dla Ciebie niemiła?

Cóż, naszym zdaniem podobieństwa nie widać. Obie artystki są tak bardzo charakterystyczne i mają tak różny styl, że nie muszą stylizować się jedna na drugą. Zgadzacie się?

Doda wystąpiła w Kole Plotka. Zobaczcie jak poradziła sobie z pytaniami i wyzwaniami: 

Zobacz wideo

CW