Edyta Górniak znów dogryza Cleo. Wideo z psem was rozbawi albo zażenuje

Od kilku dni show-biznes żyje konfliktem pomiędzy Edytą Górniak i Cleo. Piosenkarki kiedy tylko mogą, to sobie dogryzają. Zobaczcie, co się stało tym razem.

Wszystko rozpoczęło się od wywiadu dla serwisu Pudelek.pl, w którym Edyta Górniak zarzuciła Cleo, że ta nie podziękowała jej za pracę w "The Voice Kids". Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Jurorka dodała długi wpis, w którym zwróciła się do diwy, że jej zarzuty są nie na miejscu i przypomniała, że w ramach wdzięczności wysłała jej prezenty. Więcej przeczytacie TUTAJ. Jednak Górniak nie zamierza kończyć konfliktu i dolewa oliwy do ognia.

Edyta Górniak dogryza Cleo

Na profilu na Instagramie artystki pojawiło się bardzo wymowne nagranie. Ubrana w modny płaszcz, czarne kozaki i beret bawi się z psem. Wtedy mężczyzna, który to kręcił, pokusił się o wymowny komentarz, który bez wątpienia nawiązał do konfliktu piosenkarek. Ten tekst bez wątpienia rozbawił Górniak, która wybuchła gromkim śmiechem. 

Jaka wdzięczna, nie każda taka jest - powiedział, gdy diwa karmiła psa.
 

Wielu internautów zrozumiało, o co chodzi w tym nagraniu. W komentarzach wyrażają swoją opinię, która jest dość negatywa. Uznali, że "jest to już słabe" i "żałosne", a "wojna trwa dalej". Myślicie, że Cleo odpowie na to nagranie?

Zobacz wideo

AW