Cleo odpowiada Górniak, a ta nie daje za wygraną. "Jeśli znajdziesz odwagę, skonfrontujemy fakty przed kamerą". Wyjaśniamy, o co tutaj chodzi!

Od wczoraj polski show-biznes żyje dramą z Cleo i Edytą Górniak w rolach głównych. Nic nie wskazuje na to, żeby panie miały się szybko pogodzić.

Takiej dramy w polskim show-biznesie nie było już dawno. Tym razem bohaterkami medialnego konfliktu są Edyta Górniak i Cleo. Wszystko rozpoczęło się od wywiadu dla serwisu Pudelek.pl, w którym to diwa zarzuciła swojej młodszej koleżance, że ta nie podziękowała jej za pracę w "The Voice Kids".

Oliwy do ognia dolała Cleo. Przecież w "The Voice Kids" to było moje miejsce, które ja jej oddałam. Nigdy mi za to nie podziękowała - powiedziała Górniak.

Edyta Górniak vs. Cleo

Koleżanka Donatana nie zwlekała z odpowiedzią. Na jej profilu na Instagramie w błyskawicznym tempie pojawił się długi wpis, w którym odparła zarzuty Górniak i zdementowała, jakoby miała wykazać się niewdzięcznością.

 
Z całym szacunkiem Droga Edyto, ale wytykanie mi braku wdzięczności i podziękowań za udział w The Voice Kids jest co najmniej nie na miejscu. Jest mi cholernie przykro. Na załączonym zdjęciu przypominam Ci dwa prezenty, jakie dostałaś ode mnie dla CIEBIE i TWOJEJ MAMY z podziękowaniem i życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia dla Twojej Mamy - czytamy we wpisie Cleo.

Post od razu odbił się szerokim echem w Internecie. Co ciekawe, większość komentujących (w tym gwiazdy) stanęło po stronie Cleo. Głos zabrała też Edyta Górniak.

„Podziękowania” napisane pod presją reakcji Dziennikarzy i moich Fanów na Twój pierwszy z planu wpis - nie mają dla mnie wagi. Pisane były one wyłącznie strachem przed złym PR’em... - odpisała diwa.

Zasugerowała też, jakoby poprzedni, usunięty już wpis Cleo, był utrzymany w nieco innym tonie. Gwiazda skwitowała jednak, że "na szczęście został w archiwach netu". To prawda. W Internecie nic nie ginie. Edycie chodziło o post, jaki Cleo wrzuciła do sieci po dołączeniu do "The Voice Kids". Nie było w nim ani słowa o Górniak, co najwyraźniej okazało się być dla niej ciosem.

Cleo na InstagramieCleo na Instagramie Instagram/cleo_don

Ale drama! Czyją stronę trzymacie?

Edyta Górniak żartuje z białego proszku i śmieje się z byłego męża:

Zobacz wideo