Gwiazdy za wakacyjne koncerty zgarną krocie. Martyniuk w czołówce, a pierwsze miejsce? Spore zaskoczenie. Taki młody, a taki obrotny

Wakacje to bardzo szczególny sezon dla artystów. To właśnie w najcieplejsze miesiące w roku organizuje się najwięcej koncertów, a polskie gwiazdy chętnie z tego korzystają i... zarabiają.

Nic dziwnego, że to właśnie latem organizuje się najwięcej koncertów. Większe, ale również i te mniejsze miejscowości chętnie zapraszają do siebie znanych artystów, a duże marki czy stacje telewizyjne szykują przeróżne muzyczne festiwale. Każdy polski artysta przyzna, że latem ma najwięcej pracy. Ale gwiazdy raczej nie mają na co narzekać. W końcu w okresie wakacyjnym nie tylko dużo pracują, ale również dużo zarabiają.

Polskie gwiazdy, które latem zarobią najwięcej

Dziennikarze "Super Expressu" postanowili sprawdzić, które polskie gwiazdy zarobią najwięcej podczas tegorocznych wakacji. W czołówce znalazła się śmietanka polskiego show-biznesu. To właśnie Ci artyści zagrają tego lata najwięcej koncertów i to przy ich muzyce Polacy chcą się bawić. 

Trzecie miejsce zajęła Cleo. Piosenkarka ma zaplanowanych 14 koncertów w samym lipcu. Za każdy z nich dostanie około 30 tysięcy złotych, co razem daje sumę ponad 400 tysięcy złotych. Dużo? Mało? Porównajmy to z kolejnymi artystami.

Na drugim miejscu jest Zenek Martyniuk, który w lipcu ma zaplanowanych 15 koncertów, po 30-40 tysięcy złotych każdy. Daje to ponad 500 tysięcy złotych. Przypomnijmy, że wciąż mówimy tylko o jednym miesiącu wakacji.

Na szczycie podium znalazł się idol polskich nastolatek, Dawid Kwiatkowski. W samym czerwcu młody wokalista zagrał 22 koncerty, a za każdy otrzymał około 25 tysięcy złotych. Łączna suma? Około 550 tysięcy złotych, tylko w czerwcu. Przed Dawidem jeszcze koncerty w lipcu i sierpniu.

Zobacz gorące wyznania Dawida Kwiatkowskiego w KOLE PLOTKA

Zobacz wideo

Spodziewaliście się kogoś innego na tej liście?

KB

Więcej o:
Komentarze (8)
Gwiazdy za wakacyjne koncerty zgarną krocie. Martyniuk w czołówce, a pierwsze miejsce? Spore zaskoczenie. Taki młody, a taki obrotny
Zaloguj się
 • Gość: pola

  Oceniono 6 razy 6

  Nie znam ani jednej piosenki Dawida Kwiatkowskiego. Chyba jestem już stara ;)

 • Gość: Jj

  Oceniono 4 razy 2

  Nie trawię Martyniuka

 • yuraathor

  Oceniono 3 razy 1

  leżał facet w śpiączce dwa miesiące, lekarze nie dawali mu szans.
  aż przyszła żona i mu puściła płyte Martyniuka.
  po pół godzinie facet wstał i wyłączył odtwarzacz

 • Gość: Łąki luk

  0

  Bzdury na maxa....

 • Gość: Dźwiękowiec

  0

  Jak zwykle piszecie BZDURY....Cleo za koncert 30 tysięcy ....Ludzie nie czytajcie plotek z Plotka.....

 • rg142

  0

  jak zawsze rozgarnięci dziennikarze GW mylą przychód z zarobkiem...
  ale w sumie co można od nich wymagać....

 • Gość: rststyhtsyh

  0

  Nie wiem czy to dużo czy mało. 30 tysiecy na głowę za koncert to ok, ale 30 tysiecy za koncert dla całego zespołu tworzącego dana gwiazdę czyli ok od 10- 40 osób mniemam to nie dużo.

 • Gość: fan

  Oceniono 4 razy -2

  Wolalbym pojsc na koncert DJ Slavic - czyli popularnej Oli Ciupy i posluchac na zywo jej nowego utworu "Dynamit"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX