Dawid Kwiatkowski w odważnej stylizacji. Beże są teraz modne, ale wszyscy patrzą na oryginalny dodatek. Pasuje?

Dawid Kwiatkowski lubi zaskakiwać swoich fanów nie tylko śpiewem, ale również i oryginalnymi stylizacjami. W beżowym garniturze z szelkami jeszcze go nie widzieliście.

Dawid Kwiatkowski choć ma zaledwie 23 lata, to może się już pochwalić wydanymi sześcioma albumami muzycznymi. Zaczął karierę jako nastolatek, a przez lata występowania na polskiej scenie muzycznej, mogliśmy obserwować, jak zmieniał się jego styl. Z buntowniczego chłopca, stał się mężczyzną, który uwielbia bawić się modą.

ZOBACZ TEŻ: Nowy, modowy program Plotka już wystartował! W pierwszym odcinku TREND CHALLENGE Julia Wieniawa, Sylwia Przybysz i Maffashion

Dawid Kwiatkowski w beżowym garniturze

Gwiazdor na co dzień stawia na wygodę i nie eksperymentuje ze strojami. Jednak na koncertach zawsze zaskakuje stylizacjami. Niedawno podczas festiwalu w Opolu pojawił się w beżowym garniturze, który idealnie wpisuje się w obowiązujące trendy, ponieważ kolory ziemi są teraz na topie. Elegancki total look przełamał młodzieżowymi szelkami, które świetnie dopełniły całość. Efekt? Klasa!

W modowym formacie Plotka "Trend Challenge" wzięliśmy pod lupę styl Dawida Kwiatkowskiego oraz innych polskich gwiazd. Zobaczcie, kto wypadł najlepiej.

 

JP

Więcej o: