Odważne wideo Winiarskiej na Instagramie. "Najlepsze proszki to por*chać troszki". Jednym się spodoba, innym... Niekoniecznie

Maria Winiarska świetnie odnajduje się w mediach społecznościowych i często zamieszcza zabawne filmiki. Tak stało się i tym razem. Aktorka ma nietypową poradę na bóle.

Maria Winiarska poszła śladami swojej córki i założyła sobie konto na Instagramie. Aktorka świetnie się porusza w mediach społecznościowych i nie ukrywa, że sprawia jej to niemałą frajdę. Tym razem podzieliła się ze swoimi obserwatorami nagraniem, w którym ma dla nich niekonwencjonalną radę na bóle.

Maria Winiarska na Instagramie

Maria Winiarska zyskała sympatię polskich internautów, czego dowodem z pewnością jest ogromna rzesza obserwujących na Instagramie. Konto aktorki śledzi już ponad 100 tys. osób, a to za sprawą dużego dystansu do siebie i zabawnych postów Winiarskiej. Tym razem mama Zofii Zborowskiej zaszalała i zamieściła na Instastory nagranie, w którym radzi swoim fanom, że na każde bolączki najlepsze jest współżycie. Wszystko oczywiście w zabawnej konwencji. 

To jest najlepsze lekarstwo na wszystkie choroby. Najlepsze proszki poruchać troszki- wykrzyczała Winiarska do telefonu

Wideo szybko stało się hitem w mediach społecznościowych. Podoba wam się takie poczucie humoru?

Maria Winiarska daje nietypowe porady na bóle. ZOBACZ WIDEO:

Zobacz wideo

RG

Więcej o:
Copyright © Agora SA