Tabloid ujawnił informacje o kobiecie, która pływała na motorówce z Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Wiemy, co ustalili śledczy

Wiemy już, co dzieje się z kobietą, która jako ostatnia widziała Piotra Woźniaka-Staraka. Tabloid ustalił, że została przesłuchana przez Prokuraturę Okręgową w Olsztynie.

Piotr Woźniak-Starak zmarł w nocy z 17 na 18 sierpnia. Mężczyzna miał wypaść z motorówki i zginąć na miejscu. Ostatnio informowaliśmy, że podczas wypadku miał we krwi 1,7 promila alkoholu. Dziś jeden z tabloidów podaje, co stało się z kobietą, która pływała po jeziorze Kisajno razem z nim.

Piotr Woźniak-Starak pływał po jeziorze z Ewą O. Kobieta nie usłyszała zarzutów

Woźniak-Starak tuż przed śmiercią nie był sam. Na motorówce towarzyszyła mu kelnerka, Ewa O., którą producent filmowy poznał chwilę wcześniej w restauracji. "Super Express" postanowił skontaktować się z rzecznikiem prasowym Prokuratury Okręgowej w Olsztynie, w celu pozyskania nowych informacji, na temat roli, jaką w śledztwie pełni kobieta. Odpowiedź jaką otrzymał tabloid są dość ubogie. 

W odpowiedzi na Pana mail informuję, iż wskazana przez Pana osoba, została przesłuchana wyłącznie w charakterze świadka - czytamy w odpowiedzi. 

Prawdopodobnie przyjdzie nam jeszcze długo czekać na rozwiązanie całej sprawy. 

CW

Agnieszka Woźniak-Starak opowiedziała nam kiedyś o prezencie, jaki dostała od męża. Była naprawdę szczęśliwa.

Zobacz wideo