Tabloid ujawnił informacje o kobiecie, która pływała na motorówce z Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Wiemy, co ustalili śledczy

Wiemy już, co dzieje się z kobietą, która jako ostatnia widziała Piotra Woźniaka-Staraka. Tabloid ustalił, że została przesłuchana przez Prokuraturę Okręgową w Olsztynie.

Piotr Woźniak-Starak zmarł w nocy z 17 na 18 sierpnia. Mężczyzna miał wypaść z motorówki i zginąć na miejscu. Ostatnio informowaliśmy, że podczas wypadku miał we krwi 1,7 promila alkoholu. Dziś jeden z tabloidów podaje, co stało się z kobietą, która pływała po jeziorze Kisajno razem z nim.

Piotr Woźniak-Starak pływał po jeziorze z Ewą O. Kobieta nie usłyszała zarzutów

Woźniak-Starak tuż przed śmiercią nie był sam. Na motorówce towarzyszyła mu kelnerka, Ewa O., którą producent filmowy poznał chwilę wcześniej w restauracji. "Super Express" postanowił skontaktować się z rzecznikiem prasowym Prokuratury Okręgowej w Olsztynie, w celu pozyskania nowych informacji, na temat roli, jaką w śledztwie pełni kobieta. Odpowiedź jaką otrzymał tabloid są dość ubogie. 

W odpowiedzi na Pana mail informuję, iż wskazana przez Pana osoba, została przesłuchana wyłącznie w charakterze świadka - czytamy w odpowiedzi. 

Prawdopodobnie przyjdzie nam jeszcze długo czekać na rozwiązanie całej sprawy. 

CW

Agnieszka Woźniak-Starak opowiedziała nam kiedyś o prezencie, jaki dostała od męża. Była naprawdę szczęśliwa.

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (177)
Tabloid ujawnił informacje o kobiecie, która pływała na motorówce z Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Wiemy, co ustalili śledczy
Zaloguj się
 • Gość: Ania

  Oceniono 259 razy 239

  Już dawno po pogrzebie, a stale o Nim piszą, dosyć że lekkomyślny pijany wsiada na motorówkę. I skończyło się jak skończyło. Jak umarł pan Kobuszewski, który zasłynął z wielu ról to nikt tak się nie rozpisuje o nim. A jak umrze zwykły człowiek to całkiem nikt nie pisze. Nudzi się już o tym ś.p Piotrze Wozniaku Staraku.

 • Gość: T555

  Oceniono 153 razy 129

  Znowu o pijanej patologii...

 • jan.w2

  Oceniono 131 razy 105

  A co z nielegalnym pochówkiem? Miejscowy sanepid miał się tym zając i co? Kilka tysięcy łapówki wystarczyło, żeby skorumpowane sanepidowce zapomniały o sprawie?

 • Gość: Cerrie35

  Oceniono 108 razy 98

  Kiedy już mi się wydaje, iż redaktorzy plotucha niczym mnie nie zaskoczą jeśli chodzi o pisanie newsów, to oni wyprowadzają mnie z błędu. Cały news jest pustym laniem wody: Przypomnienie całej historii i wzmianka, że kobieta została przesłuchana jako świadek. Kurcze. Przecież nie trzeba być detektywem, ani nie trzeba zawracać d**y prokuraturze, aby wiedzieć, że nie została o nic oskarżona. Naprawdę redaktorom plotucha chce się pisać te badziewia? Masakra.

 • Gość: nimfa wodna

  Oceniono 116 razy 86

  Ewa Owczarek powinna puścić starego Staraka w skarpetkach. Należy się jej milionowe odszkodowanie za to że była narażona na niebezpieczenstwo przez pijanego ofermę. Potem musiała mokra i goła siedzieć w lesie całą noc. Mogła się przeziębić albo złapać wilka.

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 64 razy 64

  Wiemy że był bogaty, miał motorówkę, ładny dom, niemodną fryzurę i wielu przyjaciół. Ale jak ktoś o drugiej w nocy wypływa na ryby bez wędki to oznacza że miał za dużo paliwa...

 • Gość: Gosc

  Oceniono 70 razy 60

  Wiem ze nic nie wiem

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX