Jessica Mercedes wyróżniona przez amerykański "Vogue"! Stylizacja kontrowersyjna. Stylistka: To jest straszne

Stylizacja Jessiki Mercedes została wyróżniona przez amerykański "Vogue". To ogromny sukces, jednak, niestety, nie wszystkim przypadła ona do gustu.

Jessica Mercedes zaliczana jest to grona topowych blogerek w Polsce. Działa prężnie w mediach społecznościowych, ma też żyłkę do biznesu. Nie tylko reklamuje czołowe marki, lecz także posiada swoje: Moiess i Veclaim. Influencerka doceniana jest przez czołowe, ekskluzywne marki, które zapraszają ją na swoje pokazy. Mercedes ledwo co wróciła z Mediolanu, gdzie była na Fashion Weeku, a już wybrała się na kolejny - tym razem do Paryża. 

ZOBACZ TEŻ: Jessica Mercedes w Paryżu spotkała Kate Rozz. Jak teraz wygląda? Hot, ale poczekajcie, aż zobaczycie Rubik na pokazie

Jessica Mercedes na Fashion Weeku w Paryżu 

Blogerka swoje "odjechane" stylizacje oczywiście pokazuje na Instagramie. Na wydarzeniu nie brakuje także fotografów, którzy pracują dla najważniejszych modowych magazynów. I, co ważne, wysiłki polskiej blogerki docenił amerykański "Vogue". Zdjęcie poniższego outfitu pojawiło się stronie internetowej i Instagramie magazynu, który obserwuje ponad 4 miliony użytkowników. 

 

W komentarzach zaroiło się od głosów fanów Jess. Masowo oznaczali ją pod owym postem. Na godzinę 13:00 widniało ponad 7 tysięcy wpisów. Wśród nich... wiele od polskich gwiazd. Joanna Koroniewska, Anna Skura czy Paulina Krupińska pogratulowały blogerce sukcesu.

Nie brakuje zachwytów, jednak trzeba przyznać, że stylizacja ta budzi emocje. Internauci przyrównali ten outfit między innymi do włocławskiego fajansu. Skomentowała go także Karolina Domaradzka, znana na Instagramie stylistka. Nie przebierała w słowach.

To nie jest fashion. To jest straszne. Najstraszniejsze jest jednak to, że wystarczyło odjąć kapelusz, zdjąć tę koszulę spod spodu, zmienić buty i byłaby bajka - napisała Karolina Domaradzka, znana stylistka, o stylizacji Jessiki Mercedes na swoim Instagramie. 

A wy, co myślicie o Jess w takim wydaniu? Hot or not?

Jessica Mercedes na Fashion Weeku w Mediolanie. Stylówki stylówkami, ale nagranie z Katie Holmes rozbawiło nas do łez. Tę minę zrobiła na jej widok:

Zobacz wideo

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>