Jessica Mercedes miała urodziny. Jej ex (?) bawił się ze znajomymi, a to jej komentarz jest najlepszym potwierdzeniem, że się rozstali

Jessica Mercedes rozstała się ze swoim chłopakiem? Coraz więcej na to wskazuje. Tym razem fakt, że wczorajsze urodziny spędziła z dala od Andrzeja Skowrona.

Jessica Mercedes kilka dni temu została przyłapana przez paparazzi na czułościach z młodszym od siebie muzykiem. Tajemniczym brunetem szybko okazał się Kuba Karaś, członek zespołu The Dumplings. Nowa miłość? Wiele wskazuje na to, że tak, bo o swoim byłym Jess już chyba zapomniała. Gdy wczoraj świętowała 26. urodziny, Andrzej Skowron bawił się ze znajomymi nad jeziorem. 

Zobacz wideo

Jessica Mercedes świętowała urodziny bez Andrzeja Skowrona

Oficjalna impreza urodzinowa Jess odbędzie się już w ten weekend. Zagra na niej wielu artystów, a wśród nich nie zabraknie Kuby z The Dumplings. A czy pojawi się jej były chłopak? Raczej nie. Andrzej przebywa obecnie na męskim wypadzie pod Poznaniem. Po relacji na Instagramie sądzimy, że bawi się doskonale. 

Andrzej SkowronAndrzej Skowron Instagram

A może Andrzej zaskoczy i wpadnie na imprezę Jess? Jedno jest pewne - wówczas byłoby bardzo ciekawie. 

Dotarły do nas informacje, że Jessica i Andrzej rozstali się w zgodzie, aczkolwiek jeden z ostatnich jej komentarzy, które pozostawiła na Instagramie, może budzić pewien niepokój wśród fanów.  

Ostatnie pół roku było dla mnie najsmutniejsze i najcięższe w życiu. Czasami Instagram musiał zejść na drugi plan, chociaż kocham moją pracę ponad wszystko - napisała.

Fani dopytywali, czy to przez rozstanie, jednak Jessica nie odpowiedziała. Mamy nadzieję, że teraz już wszystko jest w porządku. Jeszcze raz życzymy 100 lat i udanej imprezy. 

DH 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.