Basię Kurdej-Szatan poniósł melanż. Wszystko nagrała. Po kolejnym toaście jej kolega stwierdził: Twoja pupa pasuje do mojej ręki

Barbara Kurdej-Szatan jakiś czas temu, a dokładnie na urodzinach serialu "M jak miłość", dała się ponieść chwili i udokumentowała to na Instagramie. Tym razem było podobnie, ale jeszcze zabawniej.

Która aktorka w polskim show-biznesie ma ogromne poczucie humoru i niezwykły dystans do siebie? To Barbara Kurdej-Szatan. Gwiazda jest niezwykle pracowita, bo oprócz treningów do "Tańca z gwiazdami", musi znaleźć czas na spektakle w teatrze oraz granie w serialach. Nic więc dziwnego, że po ciężkim dniu wypełnionym obowiązkami, Basia idzie do baru i... świetnie się bawi!

Barbara Kurdej-Szatan wznosi toast i żartuje z kolegą

Aktorka pojechała wczoraj do Krakowa, aby w teatrze Variété zagrać w spektaklu "Chicago". Po występie Basia postanowiła się odstresować i wraz ze swoim kolegą aktorem poszli na drinka. Jak wynika z nagrania, które Kurdej-Szatan opublikowała na swoim InstaStories, bawili się iście szampańsko i dopisywały im humory. Jednak w pewnym momencie aktorka przypomniała sobie, że przecież następnego dnia ma trening z Jackiem Jeschke do "Tańca z gwiazdami". Właśnie dlatego postanowiła uspokoić swojego tanecznego partnera i zapewnić, że będzie w formie.

Jacku, jutro mamy trening. Także spodziewaj się mnie.
Tak, ale my tutaj nie dajemy za wygraną. Trenujemy, bardzo trenujemy. Jutro Basia przyjdzie wyćwiczona - powiedział Kamil Krupicz, wznosząc toast.

Jak wynika z ich rozmowy, Jacek Jeschke ma małe problemy z podnoszeniem Basi w czasie treningów. Takich problemów natomiast nie ma jej kolega z teatru, co chwilę później udowodnił, opisując, jak należy chwycić "pupę Basi", żeby ją podnieść w powietrze:

Tutaj mam twoją pupę i tak łatwo mi jest cię wypchnąć, bo tak fajnie się zbierasz. Bo chyba twoja pupa dobrze pasuje do mojej ręki. Wszystko jest wykształtowane pod moją rękę - tłumaczył Kamil.
Widzisz Jacek, nie jest ze mną tutaj tak źle. A, kochanie (chodziło o Rafała Szatana), bardzo Cię kocham, chciałam powiedzieć - wyznała Basia.
Rafał, pozdrawiamy cię, ale pupa Basi pasuje do mojej ręki. Ale ty się niczym nie przejmuj - odparł jej kolega.

Kurdej-Szatan skwitowała na koniec.

Dla mnie najważniejsze, żebym była na górze.

Życzymy sobie, żeby więcej gwiazd, tak samo jak Basia, miało tyle dystansu do siebie! Za to ją uwielbiamy i mamy nadzieję, że dzisiaj głowa nie boli. :)

Barbara Kurdej-Szatan czuje presję przez udział w "Tańcu z gwiazdami". W rozmowie z Plotkiem wyznała dlaczego. Zobaczcie wideo.

Zobacz wideo

JP

Więcej o:
Komentarze (64)
Barbarę Kurdej-Szatan poniósł melanż. Wszystko nagrała. Po kolejnym toaście jej kolega stwierdził: Twoja pupa pasuje do mojej ręki
Zaloguj się
 • Gość: kola

  Oceniono 43 razy 35

  Serio? Tak się bawią trzydziestokilkuletni ludzie? To jest śmieszne, że kolega chce panią złapać za du..ę przy mężu? To jest komplement? Żart? Taki erotoman-gawędziarz po wódeczce? Bawcie się jak chcecie we własnym gronie, ale wy się tym chwalicie. Chcecie fejmu na fejsiku a pokazujecie tylko, że jesteście niewiarygodnymi cepami. Żenada.

 • Gość: gość

  Oceniono 39 razy 33

  Basia po alko jest frywolna, mąż rogi piłuje

 • Gość: Gość

  Oceniono 36 razy 30

  Nie wiem dla kogo ta rozmowa wydaję się zabawna?

 • Gość: gosc

  Oceniono 29 razy 27

  duza dlon musi miec facet,a powaznie to jestem zazenowana

 • Gość: Aga

  Oceniono 28 razy 24

  Żenujące

 • Gość: Gość

  Oceniono 26 razy 22

  Tej pani potrzebna jest już fachowa pomoc, będzie tylko gorzej - to jest początek końca.

 • Gość: Ela

  Oceniono 23 razy 17

  Tylko chlaszcze wódkę i pije ,sorry ale nie interesują mnie jej fotki pijane twarzy.Pijaczka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX