Robert Górski wziął ślub! Jego żona jest młodsza od niego o 14 lat. Ceremonia była połączona z chrztem ich córeczki

Robert Górski powiedział sakramentalne "tak" 34-letniej Monice Sobień. Tego samego dnia para ochrzciła też swoją córeczkę.

Robert Górski przeżywa prawdziwą rewolucję w swoim życiu. Niedawno po raz kolejny został ojcem. Teraz stanął na ślubnym kobiercu ze swoją znacznie młodszą partnerką, 34-letnią Moniką Sobień. Ceremonia odbyła się w kościele na Starym Mieście w Warszawie i połączona była z chrztem ich córeczki Maliny, która przyszła na świat kilka miesięcy temu.

Panna młoda postawiła na krótką i skromną sukienkę, do której założyła czerwone szpilki. Trochę odważnie i nietypowo, ale z klasą. Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. Janusz Chabior, Mikołaj Cieślak i Przemysław Borkowski. Przyjęcie weselne odbyło się w jednej z warszawskich restauracji.

Historie miłosne Roberta Górskiego

Robert Górski kilkunaście lat był związany z Katarzyną Osipowicz. Kabareciarz razem z graficzką wychowywał 13-letniego Antka. Para formalnie nigdy nie była małżeństwem. Obydwoje zgodnie powtarzali, że ślub nie jest im do niczego potrzebny. Kiedy lider Kabaretu Moralnego Niepokoju był w trasie, ona zajmowała się domem i tworzeniem plakatów do spektakli teatralnych. Taki układ bardzo im odpowiadał.

Kiedy wydawało się, że tych dwoje nie wyobraża bez siebie życia, nastąpił niespodziewany zwrot akcji. Robert w pewnym momencie zaczął być widywany w towarzystwie Moniki Sobień, dziennikarki i autorki wywiadów z gwiazdami. Para od razu miała się w sobie zakochać.

Górski potrafił rozstać się z klasą ze swoją wieloletnią partnerką. Jednak nie wszystkie pary w show-biznesie miały tyle samo szczęścia:

Zobacz wideo

AD