Alan Andersz wspomina swój wypadek sprzed siedmiu lat. Prawie stracił w nim życie. "Moi najbliżsi słuchali, że najpewniej nie przeżyję"

Alan Andersz siedem lat temu uległ poważnemu wypadkowi. Uraz głowy zagrażał jego życiu. Aktor postanowił opowiedzieć o tym traumatycznym zdarzeniu.

Alan Andersz w 2012 roku uległ niebezpiecznemu wypadkowi. Podczas imprezy urodzinowej Antka Królikowskiego spadł ze schodów i z poważnym urazem głowy trafił do szpitala. Aktor przez długi czas przebywał w śpiączce farmakologicznej. Na szczęście udało się mu wrócić do zdrowia. Ostatnio opublikował poruszający wpis na Instagramie, w którym opisał wydarzenia sprzed siedmiu lat.

Alan Andersz o swoim wypadku

Aktor postanowił pokazać na swoim instagramowym profilu zdjęcie ze szpitala. Dodatkowo podzielił się z fanami przemyśleniami na temat trudnych chwil, jakie przechodził przed laty.

Mija ponad siedem lat od wydarzenia, które odmieniło całe moje życie. Siedem lat, odkąd narodziłem się na nowo. W tym czasie nauczyłem się wiele o ludziach, ale najwięcej o sobie. Każdego dnia budzę się wdzięczny za to, co mam i z ogromną radością patrzę na to, co przede mną. Najgorsze piekło przeszli moi najbliżsi - kiedy ja leżałem w śpiączce, oni słuchali o tym, że najpewniej nie przeżyję, a nawet jeśli, to będę wymagał dożywotniej opieki - zaczął swój wpis.

Gwiazdor serialu "39 i pół" dodał, że z ogromną trudnością wraca do tamtych chwil. Zaznaczył jednak, że dzięki wypadkowi stał się innym człowiekiem.

Przez długi czas miałem problem z tym, żeby mówić o tym, co mnie spotkało. Nie chciałem wracać myślami do tak traumatycznych przeżyć. Dzisiaj wiem, że warto. To swego rodzaju katharsis, które sprawia, że z większą przyjemnością patrzę w lustro.

W dalszej części Andersz opisał spotkanie z Polskim Związkiem Zapaśniczym, w którym opowiedział swoją historię zapaśnikom reprezentującym nasz kraj podczas mistrzostw świata.

 

Cieszymy się, że aktor wyszedł na prostą i dziś jest w pełni zdrowy!

Przed laty zarówno Alan Andersz, jak i Antek Królikowski prowadzili dość imprezowy styl życia. Dzisiaj obydwaj są już dorosłymi mężczyznami, którzy skupiają się zupełnie na czymś innym. Królikowski od jakiegoś czasu spotyka się z nową partnerką, którą często chwali się na Instagramie.

Zobacz wideo

AD

Więcej o: