Ellie Goulding wzięła ślub! Na uroczystości pojawiło się wiele gwiazd, a nawet rodzina królewska. Pan młody to niezły przystojniak

Ellie Goulding i Casper Jopling wzięli ślub. Na ceremonii pojawiła się plejada znanych gwiazd, a nawet reprezentacja rodziny królewskiej.

Ellie Goulding wyszła za mąż! Jej mężem został Casper Jopling, z którym spotyka się od 2017 roku. Po roku znajomości Casper oświadczył się ukochanej, a teraz postanowili wziąć ślub. Na zdjęciach z ceremonii widać, że uroczystość była iście królewska i nic dziwnego, ponieważ jak donosi magazyn "Hello", za organizację całego wydarzenia była odpowiedzialna ta sama firma, która sprawowała pieczę nad ślubami członków rodziny królewskiej - w tym. m.in. śluby Kate i Williama oraz Meghan i Harry'ego.

Bajkowy ślub Ellie Goulding i Caspera Joplinga

Ellie i Casper powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w gotyckiej katedrze York Minster na północy Anglii. Na miejsce ceremonii przyjechali niebieskim volkswagenem. Tam czekał na nich tłum gości, a wśród nich wiele gwiazd, takich jak Katy Perry i Orlando Bloom czy James Blunt z żoną. Nie zabrakło również reprezentacji rodziny królewskiej. Pojawiły się również księżniczka Eugenia oraz księżniczka Beatrycze.

Panna Młoda miała na sobie piękną, ale niezwykle skromną sukienkę marki Chloe, która była zabudowana pod samą szyję i sięgała na ziemi. Do tego Ellie miała na głowie klasyczny, biały welon. Więcej zdjęć z uroczystości zobaczycie w naszej galerii powyżej.

Elie Goulding, Casper JoplingElie Goulding, Casper Jopling SplashNews.com / SplashNews.com/East News

Jak Wam się podoba sukienka Ellie? Naszym zdaniem skromna, ale efektowna.

Niedługo swój ślub planuje również znana polska modelka Sandra Kubicka. Zobaczcie wideo.

Zobacz wideo

JP