Ellie Goulding wzięła ślub! Na uroczystości pojawiło się wiele gwiazd, a nawet rodzina królewska. Pan młody to niezły przystojniak

Ellie Goulding i Casper Jopling wzięli ślub. Na ceremonii pojawiła się plejada znanych gwiazd, a nawet reprezentacja rodziny królewskiej.

Ellie Goulding wyszła za mąż! Jej mężem został Casper Jopling, z którym spotyka się od 2017 roku. Po roku znajomości Casper oświadczył się ukochanej, a teraz postanowili wziąć ślub. Na zdjęciach z ceremonii widać, że uroczystość była iście królewska i nic dziwnego, ponieważ jak donosi magazyn "Hello", za organizację całego wydarzenia była odpowiedzialna ta sama firma, która sprawowała pieczę nad ślubami członków rodziny królewskiej - w tym. m.in. śluby Kate i Williama oraz Meghan i Harry'ego.

Bajkowy ślub Ellie Goulding i Caspera Joplinga

Ellie i Casper powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w gotyckiej katedrze York Minster na północy Anglii. Na miejsce ceremonii przyjechali niebieskim volkswagenem. Tam czekał na nich tłum gości, a wśród nich wiele gwiazd, takich jak Katy Perry i Orlando Bloom czy James Blunt z żoną. Nie zabrakło również reprezentacji rodziny królewskiej. Pojawiły się również księżniczka Eugenia oraz księżniczka Beatrycze.

Panna Młoda miała na sobie piękną, ale niezwykle skromną sukienkę marki Chloe, która była zabudowana pod samą szyję i sięgała na ziemi. Do tego Ellie miała na głowie klasyczny, biały welon. Więcej zdjęć z uroczystości zobaczycie w naszej galerii powyżej.

Elie Goulding, Casper JoplingElie Goulding, Casper Jopling SplashNews.com / SplashNews.com/East News

Jak Wam się podoba sukienka Ellie? Naszym zdaniem skromna, ale efektowna.

Niedługo swój ślub planuje również znana polska modelka Sandra Kubicka. Zobaczcie wideo.

Zobacz wideo

JP

Więcej o:
Komentarze (37)
Ellie Goulding wzięła ślub! Na uroczystości pojawiło się wiele gwiazd, a nawet rodzina królewska. Pan młody to niezły przystojniak
Zaloguj się
 • Gość: Madzia

  Oceniono 19 razy 13

  "Pan młody to niezły przystojniak"? hmmm

 • Gość: Omg omg

  Oceniono 8 razy 8

  O.boże "gust" Beatrice ścina mnie z nóg za każdym razem, gdy ja widzę. Chyba tylko na ślubie własnej siostry nie ubrała się od czapy. Aż byłam zdziwiona.

 • Gość: Roki

  Oceniono 7 razy 7

  Bardzo ładna suknia, bo nie świeci golizną jak większość współczesnych

 • Gość: mgg

  Oceniono 11 razy 7

  bardzo ładnie, skromnie, bez zadęcia

 • minkat

  Oceniono 16 razy 6

  mam wrazenie, ze ona chciala sukienki, ktora dobrze bedzie wygladala w tej katedrze. i wygladala zjawiskowo.

 • Gość: just18

  Oceniono 18 razy 4

  Anglicy wcale nie mają dobrego gustu, nie wiedzą co ładne. Paryż, Mediolan - tam wiedzą :)

 • Gość: Bali

  Oceniono 18 razy 4

  Czy tylko dla mnie ta niby "piękna" sukienka wygląda jakby była uszyta ze starego prześcieradła babci? Prawdą jest że mniej znaczy więcej i w prostocie siła ale dajcie spokój, ta sukienka jest okropna...

 • Gość: Serio

  Oceniono 3 razy 3

  Mają tyle kasy, a i tak wyglądają fatalnie: sukienka Ellie wygląda jak ze starej szafy, po babci, nie dopasowana do rozmiaru, ona sama ostatnio wygląda jakby miała z 40 lat. Katy Perry jakoś tak grubo wygląda, a te klapki masakra. Może coś z tymi zdjęciami jest nie tak bo wszystkie wyglądają masywnie, księżniczki obie też, Eugenia to ma uda jak balerony i obie wyglądają jak własne ciotki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX