Liam Hemsworth pocieszył się już po Miley Cyrus? Ponoć spotyka się z australijską pięknością. "Długo się znają i ostatnio całkiem dużo rozmawiają"

Liam Hemsworth wrócił w rodzinne strony, aby odpocząć od mediów i całego show-biznesu - a także odciąć się od rozstania z Miley CyrusWspierać ma go jego wieloletnia przyjaciółka, Delta Goodrem.

Związek Miley Cyrus i Liama Hemswortha należy już do przeszłości. Para zdecydowała się rozstać zaledwie po kilku miesiącach małżeństwa. W oficjalnym oświadczeniu, jako powód rozstania podali, że "obydwoje chcą skupić się na karierze". Kiedy w internecie pojawiły się dwuznaczne zdjęcia piosenkarki z 30-letnią blogerką, Kaitlynn Carter aktor postanowił złożyć papiery rozwodowe. Liam zdecydował się na powrót do ojczyzny, aby odpocząć od całej sytuacji. Ponoć wspiera go nie tylko rodzina, ale i wieloletnia przyjaciółka.

Liam Hemsworth spotyka się z australijską piosenkarką

Aktor wrócił do Australii, aby choć na chwilę odciąć się od całego zamieszania spowodowanego rozstaniem z Cyrus. Wspierają go rodzina oraz bliscy znajomi. Jak donosi australijski tabloid "New Idea" najwięcej czasu spędza z nim wieloletnia przyjaciółka, piosenkarka Delta Goodrem.

Długo się znają i ostatnio całkiem dużo rozmawiają. Liam chce po prostu przebywać w towarzystwie takich osób, jak Delty, ludzi którzy mają dobrą energię i przy których dobrze się czuje - mówi źródło magazynu.

Liam i Delta są podobno tylko przyjaciółmi. Wokalistka jest bowiem w związku z muzykiem Matthew Copleyem. Jednak jak się okazuje, Goodrem planuje spotkać się z Hemsworthem w tajemnicy. Według informatora "New Idea" piosenkarka chce jedynie go wesprzeć. Sama ma za sobą medialne rozstania, a wyjścia z aktorem mogłyby być źródłem nowych plotek.

Mogłoby się wydawać, że Liam i Miley dopiero co wzięli ślub. Tak bawili się na swoim weselu:

Zobacz wideo

Myślicie, że Hemsworth i Goodrem rzeczywiście są tylko przyjaciółmi?

KB

Więcej o:
Komentarze (7)
Liam Hemsworth pocieszył się już po Miley Cyrus? Ponoć spotyka się z australijską pięknością. "Długo się znają i ostatnio całkiem dużo rozmawiają"
Zaloguj się
 • Gość: Silva

  Oceniono 7 razy 5

  Nigdy Cyrus nie lubiłam specjalnie jako człowieka, ale trochę krzywdzące są wg mnie twierdzenia, że to tylko z jej winy. Przecież Liam miał (ma?) problemy z narkotykami i alkoholem, ona go w tym wspierała, no ale każdy może mieć jakieś granice...

 • Gość: fun

  0

  Delta! nawet tutaj w australii smieja sie z niej, Dupa wyzej nosa ,rzniecie gwiazdy, faceci uciekaja od niej po krotkiej znajomoci !ten sam typ co ta jego ceres ! uczciwie- ladna i zgrabna, ale to nie material na dluga mete

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 0

  No i dobrze niech się spotyka.Przynajmniej odpocznie psychicznie.Ta Miley to jakaś pomyłka. Wogole do siebie nie pasowali. Pozatym ona wogole zachowuje się jak jakaś psychiczna nastolatka.

 • Gość: Bęa

  Oceniono 2 razy -2

  Słodkopierdząco żegnają tego milonera. Teraz to do rany przyłóż. A za życia....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX