MTV VMA 2019. Miley Cyrus pierwszy raz na scenie od rozstania. Za kulisami wspierała ją kochanka, ale naszą uwagę zwraca nowy tatuaż gwiazdy

MTV VMA 2019. Tegoroczna gala obfitowała w wiele emocji. Nie tylko tych muzycznych.

Rozstanie Miley Cyrus i Liama Hemswortha było ogromnym szokiem dla fanów pary. Gwiazdy były ze sobą przez 10 lat, a od ich ślubu minęło zaledwie 7 miesięcy. Niedługo po tym, jak ich rzecznik ogłosił separację, aktor złożył papiery rozwodowe.

Zarówno Miley i Liam skomentowali już w mediach społecznościowych swoje rozstanie. O wiele ciekawiej dzieje się jednak poza Internetem. Wokalistka wydała niedawno piosenkę "Slide Away", która opowiada o rozpadzie związku. Pojawiły się w niej zarzuty, jakoby aktor miał problemy z używkami.

MTV VMA 2019. Miley odcina się od Liama

Podczas wczorajszej gali MTV Video Music Awards Cyrus po raz pierwszy zaśpiewała swój najnowszy utwór. Wykonanie było bardzo emocjonalne, jednak naszą uwagę zwraca świeży tatuaż na jej ręce. Dziara to cytat z piosenki "The Thing" zespołu Pixies: My head was feeling scared, but my heart was feeling free (Moja głowa się bała, ale serce czuło wolność). Trudno nie uznać tego za kolejne odniesienie do siedmiomiesięcznego małżeństwa.

 

Co ciekawe, za kulisami czekała nowa sympatia wokalistki - Kaitlynn Carter. Po zakończeniu gali obie szybko opuściły imprezę. Paparazzim udało się jednak sfotografować je idące za rękę.

Miley Cyrus z nową dziewczynąMiley Cyrus z nową dziewczyną East News

Myślicie, że nowy związek Miley Cyrus to coś poważnego?

Miley zakolegowała się ostatnio z Anją Rubik. W maju bawiły się razem na Met Gali.

Zobacz wideo