Miley Cyrus rozstała się z Liamem. Media donoszą, że miała romans z koleżanką. Teraz spędzają razem wakacje. Zostały przyłapane na pocałunkach

Miley Cyrus zdecydowała się na separację z Liamem Hemsworthem po siedmiu miesiącach małżeństwa. Zagraniczne media spekulują, że piosenkarka ma romans z Kaitlynn Carter. Ich gorące zdjęcia zdają się to potwierdzać.

Pierwsze plotki o kryzysie w ich małżeństwie pojawiły się kilkanaście godzin przed opublikowaniem oświadczenia pary. Dziennikarze zauważyli, że na jednym z ostatnich zdjęć opublikowanych na Instagramie Cyrus nie ma obrączki. Chwilę później wszystko stało się jasne. Para zdecydowała się na separację. Teraz okazuje się, że Miley ma najprawdopodobniej romans ze swoją koleżanką.

Niedawno Anja Rubik miała okazję poznać Miley Cyrus. Gwiazdy bawiły się na jednej z ważniejszych hollywoodzkich imprez.

Zobacz wideo

W oświadczeniu przesłanemu magazynowi "People" Hemsworth i Cyrus napisali, że skupiają się obecnie na pracy i mają odmienne priorytety.

Liam i Miley zdecydowali się na separację. Ewoluując oraz zmieniając się jako partnerzy i jednostki, postanowili, że tak będzie najlepiej, gdy oboje koncentrują się na sobie i karierze. Nadal pozostają oddanymi rodzicami dla wszystkich swoich zwierząt. Prosimy o uszanowanie ich prywatności w trakcie tego procesu - brzmiała treść oświadczenia.

Jak donosi "Daily Mail", małżeństwo Cyrus i Hemswortha zakończyło się z powodu zdrady piosenkarki. Miley ma podobno romans z Kaitlynn Carter, 30-letnią blogerką, byłą żoną przyrodniego brata Kendall i Kylie. Kobiety spędzają razem wakacje nad jeziorem Como.

 

Co ciekawe, paparazzi udało się uchwycić moment, jak "koleżanki" tuliły się i całowały na luksusowym jachcie. Na zdjęciach widać, że są sobie bardzo bliskie.

 

Niedawno Cyrus w wywiadzie dla miesięcznika "Elle" przyznała, że jej związek z Liamem jest dość specyficzny. Piosenkarka twierdziła, że nie wyobraża sobie życia w modelu patriarchalnym. Dodała też, że wciąż czuje pociąg do kobiet.

AD

Więcej o: