Tomasz Sekielski przeszedł operację zmniejszenia żołądka. "To wielki krok w walce o moje życie" [WIDEO]

Tomasz Sekielski od lat zmaga się z otyłością. Dziennikarz zdecydował się właśnie na zmniejszenie żołądka. Pochwalił się nagraniem ze szpitalnej sali.

Tomasz Sekielski kilka miesięcy temu przyznał, że waży już 185 kilogramów. Otyłość była realnym zagrożeniem dla życia. Dziennikarz postanowił działać. Przeszedł na dietę i zmienił dotychczasowy styl życia. Jednak nie przyniosło to pożądanych efektów. Jedyną szansą na poprawę komfortu życia okazała się operacja żołądka.

Tomasz Sekielski poddał się operacji żołądka

Autor głośnego filmu "Tylko nie mów nikomu" często publikował zdjęcia i nagrania dokumentujące jego walkę z otyłością. Teraz zaskoczył internautów i zamieścił na Facebooku filmik ze szpitala. W jego opisie przyznał, że przeszedł operację zmniejszenia żołądka.

Trochę mnie nie było, ale wracam i to w nowej lepszej wersji bez 4/5 żołądka!!! Tak, to nie żart. Już jakiś czas temu, po konsultacjach z lekarzami i badaniach, uznałem, że nie ma odwrotu. Dlatego poddałem się operacji bariatrycznej. To wielki krok w mojej walce o zdrowie i życie - zaczął swój wpis Sekielski.

Dziennikarz dodał, że operacja przebiegła bez komplikacji. Podziękował też zespołowi lekarzy z Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Olsztynie oraz Henryce Krzywonos.

Dziękuję też Heni Krzywonos, która zmobilizowała mnie do podjęcia tej trudnej decyzji - napisał Sekielski.

Przypomnijmy, że była opozycjonistka, a obecnie posłanka Platformy Obywatelskiej, dzięki zmniejszeniu żołądka straciła 67 kilogramów. 

Tomkowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Wiele polskich gwiazd podjęło walkę z nadprogramowymi kilogramami. Niektóre metamorfozy są niezwykle spektakularne!

Zobacz wideo

AD

Więcej o: