Wąsaty Bradley Cooper zabrał córkę do Disneylandu. Uśmiech nie schodził mu z twarzy. Wzorowy tata?

Bradley Cooper nie jest już z Iriną Shayk. Para wspólnie wychowuje jednak swoją córkę Leę. Ostatnio aktor zabrał dziewczynkę do Disneylandu.

O kryzysie w związku Iriny Shayk i Bradleya Coopera plotkowano jeszcze w zeszłym roku. Para oczywiście zaprzeczała i dalej przytulała się na oczach fotografów, w tym na rozdaniu Oscarów. Ostatecznie wielka miłość gwiazd przeszła do historii. Trzy miesiące temu modelka wyprowadziła się z ich wspólnego domu i wiele wskazuje na to, że układa sobie życie od nowa u boku innego mężczyzny. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.

Bradley Cooper z córką w Disneylandzie

Byli już partnerzy zawarli nieformalną umowę dotyczącą warunków opieki nad ich córką. Według niej oboje mają zajmować się Leą po połowie. Po zdjęciach wykonanych przez paparazzich wnioskujemy, że w ten weekend "dyżur" miał Bradley Cooper. Aktor zabrał swoją pociechę do Disneylandu.

Urocze fotki, prawda? Naszą uwagę zwraca jednak wąs i fryzura Coopera. Zagraniczne media kilkukrotnie donosiły już, że nie radzi on sobie najlepiej z rozstaniem. Rzeczywiście wygląda na nieco zaniedbanego? A może to nowy look na potrzeby kolejnej roli filmowej? Jedno jest pewne, przy córce Lei aktor wydaje się być bardzo szczęśliwy!

Wszyscy pamiętamy wspólny występ Bradleya Coopera i Lady Gagi. Nic dziwnego, że media zaczęły wówczas plotkować o romansie tych dwojga:

Zobacz wideo

Więcej o: