Za nami jesienna ramówka Telewizji Polskiej. Na czwartkowej konferencji pojawiło się mnóstwo znanych osób, między innymi aktorka i piosenkarka, Kaja Paschalska. Tego wieczoru gwiazda postawiła na dosyć śmiałą sukienkę.
Paschalska zdobyła popularność, dzięki roli Oli Lubicz w serialu "Klan". Oprócz aktorstwa, drugą jej największą pasją jest muzyka, a prywatnie jest związana z raperem Tomaszem „VNM-em” Lewandowskim.
Kaja pojawiła się na ramówce ubrana w bardzo krótką i obcisłą sukienkę w kolorze nude, która miała dosyć głęboki dekolt. Dobrała do niej marynarkę o podobnym odcieniu oraz buty na wysokim obcasie. Uwagę zwracał również makijaż Paschalskiej, a przede wszystkim usta pomalowane na czerwony kolor.
Kaja Paschalska na ramówce TVP wyglądała świetnie! Sprawdźcie też, jakie polskie gwiazdy przeszły metamorfozy:
A jak Wam się podoba Kaja w takim wydaniu?
KB
Śledczy poszukują Polki, która zaginęła na Majorce. Natrafili na zaskakujący trop
Mateusz Damięcki nie odpuścił Mentzenowi. Porównał go do... osła
Po krótkich włosach Pauliny Smaszcz nie ma już śladu. Ekspert pod wrażeniem. "Odjęła sobie 15 lat"
Zamienili dom na dwupiętrowy, luksusowy apartament. Szatanowie pokazali, jak mieszkają
Maleńczuk odpalił się po słowach Mentzena. "Nie jest też inteligentny - raczej chytry i cwany"
Mama Iwony Wieczorek wydała ważne oświadczenie. Padły zaskakujące słowa
Kukiz ostro o projekcie ws. wsparcia artystów. Muzyk z Republiki mówi o "intelektualnej masakrze"
Łukasz Simlat widział ojca tylko raz w życiu. Po latach dostał od niego list
Reżyser mówi o "dużym ego" Sanah. Tak wspomina ich współpracę. "Jej nie jest na rękę..."