Robert Lewandowski świętuje 31. urodziny. Anna upiekła bezglutenowy tort, a siostra pokazała jego zdjęcia z dzieciństwa

Robert Lewandowski obchodzi dzisiaj 31. urodziny. Z tej okazji Anna przygotowała mu zdrowy tort jaglany. Natomiast jego siostra Milena pokazała urocze zdjęcia brata z dzieciństwa.

Robert Lewandowski ma dzisiaj swoje święto. Najpopularniejszy polski piłkarz obchodzi 31. urodziny. Najbliżsi i znajomi składają mu życzenia i obdarowują prezentami. Jednak z pewnością jego żona Anna Lewandowska zrobiła mu najlepszą i najbardziej wzruszającą niespodziankę. Własnoręcznie upiekła bezglutenowy, zdrowy tort i opublikowała wzruszający post na swoim profilu na Instagramie.

Anna Lewandowska wyznała miłość Robertowi

Śmiało można stwierdzić, że Ania i Robert są tzw. "power couple" polskiego show-biznesu. Wydają się być idealnie dobranym i zgranym małżeństwem, które dzięki temu, że jest razem, osiąga same sukcesy. Lewa z okazji urodzin męża postanowiła upiec mu zdrowy, bezglutenowy tort jaglany. Przepisem podzieliła się na swoim blogu. Oprócz tego w mediach społecznościowych opublikowała zabawne zdjęcie z Robertem i dodała do niego wzruszający, poetycki opis.

To z nim mogę przysłowiowe „konie kraść”. To z nim i Klarą mogę na bezludnej wyspie żyć. To z nim mogę śpiewać, tańczyć, pracować, trenować, rozmawiać. Z nim mogę wszystko! Mój mąż, mój najlepszy przyjaciel! Kochanie, Ty wiesz... Kochanie, wszystko co dobre i o czym marzysz, Ty wiesz... - wyznała Anna.

W komentarzach oczywiście same zachwyty i życzenia pomyślności dla Roberta.

Spełnienia wszystkich marzeń i zdrowia.
Cudownie jest na Was takich patrzeć, naprawdę to sama radość. Samych tak pięknych i radosnych dni Robercie w zdrowiu i radości u boku tych dwóch pięknych kobiet. Spełnienia marzeń tych najmniejszych i tych największych. Sto lat
Power couple. Dajecie mega przykład. Sto lat raz jeszcze! - czytamy.

Milena Lewandowska, czyli siostra Roberta, również postanowiła złożyć bratu życia i pochwaliła się wspólnymi zdjęciami z dzieciństwa. Trzeba przyznać, że Lewandowski jest na nich po prostu uroczym chłopcem.

Happy B-Day Robert Lewandowski.

Redakcja Plotka również dołącza się do życzeń. Robecie, wszystkiego dobrego i wielu sportowych sukcesów!

Robert i Ania Lewandowscy na imprezie w stylu boho. Zobacz wideo.

Zobacz wideo

JP

Więcej o: