Katy Perry molestowała modela? Miało do tego dojść na planie jej teledysku. Głos zabrał przyjaciel gwiazdy. "Wiemy o twojej obsesji"

Pamiętacie teledysk Katy Perry do piosenki "Teenage Dream"? Na planie zdjęciowym miało wówczas dojść do molestowania.

O Katy Perry znów jest głośno. Tym razem nie chodzi jednak o jej dokonania muzyczne, a molestowanie seksualne, do którego miało dojść 9 lat temu na planie teledysku do singla "Teenage Dream". Sytuację nagłośniła rzekoma ofiara gwiazdy, czyli Josh Kloss. Model zagrał w klipie partnera piosenkarki.

Skandale seksualne są od jakiegoś czasu przykrą codziennością w Hollywood. Dużo i głośno mówi się wykroczeniach, do których miało dochodzić w przeszłości. W większości przypadków ofiarami były początkujące wówczas piosenkarki i aktorki.

Katy Perry molestowała modela?

Po 9 latach od premiery teledysku do "Teenage Dream" głos zabrał Josh Kloss, który to partnerował wówczas Katy Perry przed kamerą. Jak wyznał na Instagramie, po zakończeniu nagrań do klipu miał być molestowany przez gwiazdę na oczach innych osób.

 
To była impreza urodzinowa Johny'ego Wujka. Kiedy ją zobaczyłem, przytuliliśmy się, bo wtedy jeszcze ją lubiłem, ale kiedy odwróciłem się, żeby przedstawić ją mojej przyjaciółce, to ściągnęła mi spodenki i majtki. Wtedy wszyscy zobaczyli mojego penisa. Możecie sobie wyobrazić, jak żałośnie się wtedy poczułem? - czytamy we wpisie.

Kloss dodał też, że wcześniej zdarzało mu się słyszeć nieprzyjemne komentarze od Perry. Po ich pocałunku na potrzeby teledysku gwiazda miała powiedzieć przy całej ekipie filmowej, że to było "obrzydliwe".

W ogniu krytyki

Jak można było się spodziewać, oskarżenia modela wstrząsnęły amerykańskimi mediami. Wiele osób zdążyło uznać gwiazdę za winną, jednak w międzyczasie głos zabrał wspominany już Johny Wujek. Jego komentarz rzucił nowe światło na całą sprawę.

Katy nigdy nie zrobiłaby czegoś takiego. Wszyscy wiemy o twojej obsesji związanej z nią. Pisałeś dla niej piosenki. Planowałeś z nią wyimaginowaną przyszłość. (...) Skoncentruj się na swoim życiu i córce. Będę się za ciebie modlił - napisał na Instagramie.

Piosenkarka nie odniosła się jeszcze do zarzutów modela.

Skandal seksualny w Hollywood. Molestowanie i gwałty w świecie show-biznesu. Kto został oskarżony, a kto padł ofiarą?

Zobacz wideo