Lider Bayer Full skrytykował LGBT. "To początek pedofilii". Teraz Sławomir Świerzyński może ponieść tego konsekwencje

Sławomir Świerzyński publicznie głosi swój sprzeciw wobec LGBT. Jego stanowisko nie podoba się wielu osobom m.in. radnym z miejscowości, w której Bayer Full ma zagrać koncert na dożynkach.

Sławomir Świerzyński jest liderem zespołu Bayer Full. Największym hitem grupy jest piosenka "Wszyscy Polacy". W tekście możemy usłyszeć, że jesteśmy jedną rodziną, jednak muzyk konsekwentnie udowadnia, że te słowa nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Gwiazdor od lat słynie z konserwatywnych poglądów, jednak ostatnio coraz częściej decyduje się głosić je publicznie. Na Twitterze postanowił wyrazić swoją niechęć do LGBT.

Tak, LGBT to początek pedofilii - stwierdził Świerzyński.

Bayer FullBayer Full screen Twitter

Choć komentarz szybko został usunięty, to jak wiadomo, w internecie nic nie ginie. Następnie muzyk zaapelował do swoich fanów z Płocka, aby zainterweniowali podczas Marszu Równości. Zachęcił, aby na znak ignorancji odwrócić się plecami do maszerujących. 

Bayer FullBayer Full screen Twitter

Radni nie chcą koncertu Świerzyńskiego

Radni ze stowarzyszenia „My Kórniczanie” uważają, że koncerty osób, które są nietolerancyjne i głoszą takie poglądy jak Sławomir Świerzyński, nie powinny być finansowane z budżetu gminy.

Widzimy, co się dzieje w Polsce, jak rośnie agresja wobec osób homoseksualnych. Tego typu wypowiedzi osoby publicznej, która dla niektórych jest opiniotwórcza, są po prostu szkodliwe. Ten pan śpiewa „Wszyscy Polacy to jedna rodzina”, a jednocześnie upokarza i szkodzi innym ludziom. Dlatego protestujemy przeciwko jego występowi – powiedziała w rozmowie z Onetem Magdalena Kosakowska ze stowarzyszenia "My Kórniczanie".

Popieracie stanowisko radnych?

Sławomir Świerzyński teraz szokuje swoimi wypowiedziami o LGBT, a kilka miesięcy temu brał udział w koncercie "Artyści przeciw nienawiści". Zobacz wideo.

Zobacz wideo

JP

Więcej o:
Komentarze (84)
Lider Bayer Full skrytykował LGBT. "To początek pedofilii". Teraz Sławomir Świerzyński może ponieść tego konsekwencje
Zaloguj się
 • Gość: Wolność słowa

  Oceniono 35 razy 7

  Homofobia jest karana.A słowa pieśniarza o LGBT są oznaką słabości i braku edukacji.

 • wqcyzx

  Oceniono 4 razy 4

  LGBT żadnej rodziny nie tworzy. Skoro tak to i z Polską im nie po drodze.

 • Gość: Brad

  Oceniono 22 razy 4

  Skąd to oburzenie? Przecież facet ma prawo do swoich poglądów! No ma, czy nie ma????

 • Gość: Szkoda mi was przekupnych klakierów

  Oceniono 3 razy 3

  Szkoda mi was przekupnych klakerów

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX