Gessler znowu to zrobiła! Tańczy i rzuca lokami na Instagramie, a fani są zachwyceni. Magda chętnie im odpowiada. Oczywiście w swoim stylu

Magda Gessler znów wywija, sprawiając swoim fanom wiele radości. Spodziewaliście się po niej takiego zacięcia do tańca?

Magda Gessler to bez dwóch zdań najpopularniejsza restauratorka w Polsce, a przy okazji jeden z najbarwniejszych kolorowych ptaków w naszym show-biznesie. Nieokiełznany temperament, ekstrawaganckie stroje i oczywiście kultowe już "besos" - cała ona!

W ostatnich dniach gwiazda nieświadomie (a może i świadomie?) zapoczątkowała nowy challenge na Instagramie. Polega on na odtworzeniu jej charakterystycznego tańca. 

Zobacz wideo

Magda Gessler szaleje na Instagramie

Wygląda na to, że uwaga, którą przyciągnęły jej pląsy, przypadła Magdzie do gustu. Gessler po raz kolejny pochwaliła się w sieci swoim wyczuciem rytmu. Trzeba przyznać, że 66-latka ma całkiem niezły dryg do tańca.

 
W moje loki wpadła energia lat 70's... Chcę ją całą sobą przekazać wam bez nieśmiałości, z czystą miłością do was - czytamy pod filmikiem.

Nagranie, zresztą jak niemal każdy post Magdy Gessler, zelektryzowało jej obserwatorów. Co ciekawe, są podzieleni. Większość jest zachwycona tańcem swojej idolki, jednak znaleźli się też tacy, którzy mniej lub bardziej serio podejrzewają, że gwiazda mogła oddać się pląsom po "kilku głębszych". Gessler szybko pospieszyła z wyjaśnieniami. Efekt? Przezabawny. Widać, że restauratorka ma do siebie dystans i jest ostatnio w bardzo dobrym humorze.

Instagram Magdy GesslerInstagram Magdy Gessler Instagram/magdagessler_official

Magda GesslerMagda Gessler Instagram

Magda GesslerMagda Gessler Instagram


Lubicie poczucie humoru Magdy Gessler?