Magda Gessler schudła? Ponoć nawet 10 kg. Gdy prawda okazała się inna, zarzucono jej retusz. Odpowiedziała w swoim stylu

Magda Gessler oszukała fanów? Wielu z nich zasugerowało się starym zdjęciem gwiazdy i nieoczywistym podpisem.
Magda Gessler Magda Gessler Instagram/magdagessler_official

Magda Gessler na wakacjach w Meksyku

Po kilku miesiącach spędzonych na planie "Kuchennych Rewolucji", Magda Gessler wybrała się na zasłużone wakacje. Gwiazda TVN-u od kilku dni wypoczywa w Meksyku. Na jej Instagramie pojawiły się już pierwsze zdjęcia z wyjazdu. Jedno z niech zostało omylnie zinterpretowane.

Magda Gessler
Instagram/magdagessler_official

Magda Gessler Magda Gessler Instagram/magdagessler_official

Nowa figura?

Restauratorka wrzuciła do sieci zdjęcie sprzed kilku lat. Była na nim wyraźnie szczuplejsza, niż teraz. Podpis wskazywał jednak na to, że fotka jest nowa, a odchudzona sylwetka Gessler to zasługa meksykańskiej diety.

Meksyk czyni i cuda... Bez chleba... ceviche... Red snapper bez tłuszczu! Efekt jest - czytamy pod zdjęciem.

Wiele osób uwierzyło więc, że Magdzie Gessler udało się wrócić do sylwetki sprzed lat. Jeden z tabloidów napisał nawet o tym artykuł. Mówiono o równo 10 zrzuconych kilogramach.

Jeden z fanów zarzucił jej, że korzysta z programów do obróbki graficznej. Odpowiedź gwiazdy była nad wyraz lakoniczna.

Spadaj.
Magda Gessler Magda Gessler Instaram/magdagessler_official

Rzeczywistość vs. Instagram

Kolejne zdjęcie gwiazdy rozwiało wszelkie wątpliwości. To, w porównaniu do poprzedniego, zostało wykonane właśnie na wyjeździe. Jak widać, Gessler ma się dobrze, a w jej wyglądzie nie zaszły żadne zmiany. No, może poza fryzurą. Poza planem zdjęciowym jej burza loków nie wyglądała już tak efektownie. Jak wyjaśniła, było to spowodowane trudami podróży.

Po wielu przebytych kilometrach, w słońcu i deszczu... Wszak w Meksyku taka pora właśnie. Jest wilgoć straszna! - wyznała.
Magda Gessler z grzywką Magda Gessler z grzywką AKPA

Ziarenko prawdy

Prawdą jest jednak, że Magda Gessler od jakiegoś czasu jest na diecie. Ponoć przekonał ją do tego syn, Tadeusz Muller. W wywiadzie dla "Vivy" restauratorka zdradziła, co króluje obecnie w jej jadłospisie.

Moje nowe nawyki polegają na tym, że nie jem już chleba. Jem za to bardzo dużo pomidorów oraz owoców, szczególnie grejpfrutów.
Magda Gessler Magda Gessler Instagram/magdagessler_official

Waga

Waga Gessler od dawna zastanawiała jej fanów. Jakiś czas temu restauratorka wyjawiła, że waży 63 kilogramy. Nie wszyscy byli skłonni w to uwierzyć.

Magda Gessler Magda Gessler Instagram/magdagessler_official

Besos!

Magda Gessler ma tysiące fanów, którzy kochają ją za to, jaka jest. Gwiazda nie musi się zmieniać.

Więcej o: