Katarzyna Pakosińska pokazała męża. Nie bez powodu mówiono o nim "Gruziński książę"

Katarzyna Pakosińska rzadko pokazuje swojego męża. Teraz jednak zrobiła wyjątek. Wtulona w Iraklima Basilashviliego oddawała się błogim chwilom.

Katarzyna Pakosińska zniknęła z show-biznesu i raczej unika fotoreporterów. Nie zdradza też zbyt wiele ze swojego życia prywatnego. Niedawno zrobiła jednak wyjątek i na swoim instagramowym koncie opublikowała urocze zdjęcie ze spaceru z mężem.

Katarzyna Pakosińska z mężem na spacerze

Katarzyna Pakosińska i Iraklim Basilashvili niebawem będą obchodzili drugą rocznicę ślubu. Tymczasem jednak spędzają czas wolny aktywnie, bo na spacerach w Arboretum w Rogowie. Fani aktorki są zachwyceni, bo od małżonków aż promienieje uczucie:

Widać, że zakochani...
Piękna para!
 

Ostatnie lata były dla Pakosińskiej trudne - rozwiodła się z pierwszym mężem, później straciła również pracę. Teraz jednak widać, że wszystko jest już na dobrej drodze. Zaś w ramionach "gruzińskiego księcia", jak nazywany jest Iraklim, znalazła szczęście. Co więcej, mężczyzna naprawdę jest księciem, przynajmniej według gruzińskich zwyczajów, co tak tłumaczy sama aktorka:

Przez przypadek naprawdę okazał się księciem. To jakieś konstantynopolskie historie. Ale jest absolutnie normalny. Śmieci wynosi, z psem wychodzi, więc jest wszystko w porządku - mówiła Kasia Pakosińska po ślubie.

Para poznała się w 2008 roku, kiedy Pakosińska w Gruzji kręciła film "Tańcząca z Gruzją". Ślub jak z bajki wzięli w miejscowości Mccheta.

Na ślubie Katarzyny Pakosińskiej obyło się pewnie bez wpadek. Ale na ślubach królewskich nie jest już tak kolorowo - choć wszystko jest dopracowane, to i tak zdarzają się takie oto incydenty:

Zobacz wideo
Więcej o: