Brad Pitt znowu spotyka się z Jennifer Aniston? Ukrywają się w plażowym domu Brada. Niestety, plany może pokrzyżować Leonardo DiCaprio

Brad Pitt i Jennifer Aniston potajemnie się spotykają? Zagraniczne media nie mogą się zdecydować. Informują o romantycznym weekendzie pary, ale donoszą też, że Pitt i Leonardo DiCaprio randkują na okrągło.

Brad Pittrozstał się zAngeliną Jolie i od pewnego czasu wiedzie żywot samotnego 55-latka. Nic dziwnego, że media szukają dla niego nowej partnerki. A najlepiej, żeby była to nowa-stara partnerka, taka jak Jennifer Aniston, jego wcześniejsza była żona.

Brad Pitt i Jennifer Aniston spotykają się?

Brad Pitt i Jennifer Aniston rozwiedli się w 2005 roku, ale w świadomości wielu wciąż są najpiękniejszym małżeństwem Hollywood. W ostatnich doniesieniach zza Oceanu znajdujemy informację, jakoby Brad Pitt, po trudnym rozwodzie z Angeliną Jolie, ponownie miał spotykać się ze swoją wcześniejszą byłą żoną. Para ma ponoć za sobą romantyczny weekend w jednej z posiadłości Brada, zaś ich "związek" miał na nowo rozgorzeć w lutym, kiedy Brad pojawił się na jej urodzinach.

Magazyn "Woman's Day" donosi, że Aniston i Pitt nie mogą randkować "jak zwykli ludzie", bowiem wszędzie czyhają na nich fotoreporterzy, dlatego zdecydowali się uciec od cywilizacji i świadków do położonego na ustroniu domu Brada, 90 minut drogi na północ od Los Angeles. Co więcej, na weekendzie wcale się nie skończyło, bowiem byli małżonkowie bywają w tym miejscu ostatnio regularnie i ponownie cieszą się ze swojej bliskości, która trwałaby, gdyby nie Angelina Jolie.

Ile w tym wszystkim prawdy? Dość powiedzieć, że inne media donoszą o zgoła odmiennym zachowaniu Brada Pitta, któremu winny jest nie kto inny, jak Leonardo DiCaprio, zaś ten sam magazyn niedawno informował, że Jennifer Aniston jest z Bradem w ciąży.

Lenoardo DiCaprio randkuje z Bradem Pittem?

Leonardo DiCaprio i Brad Pitt od wielu lat są przyjaciółmi. Kiedy jednak Brad rozwiódł się z Angeliną, Leonardo miał mu ruszyć na ratunek. Żeby przyjaciel nie gnił w domu i nie pogrążał się w czarnej rozpaczy, zaczął go wyciągać na randki.

Jak donosi "Hollywood Life", DiCaprio i Pitt chodzą na podwójne randki, w czasie których rozwiedziony przyjaciel podrywa każdą napotkaną kobietę. Leonardo wręcz umawia go z konkretnymi znajomymi modelkami, zaprasza na "męskie przyjęcia", które służą poznawaniu kolejnych kobiet i dobrej zabawie. Te ostatnie podobno jednak nie doszły do skutku, bowiem Pitt do tej pory był zbyt zajęty ciężkim rozwodem i stabilizowaniem swojej sytuacji rodzinnej, ale kto wie, jak to się dalej potoczy.

A wy, którą wersję tej plotki wolicie?

Tymczasem tak wygląda historia miłości Brada Pitta i Angeliny Jolie:

Więcej o:
Komentarze (11)
Brad Pitt znowu spotyka się z Jennifer Aniston? Romantyczny weekend to dopiero początek
Zaloguj się
 • polak.podatnik

  Oceniono 18 razy 16

  pisał to chyba jakiś nieuk, artykuł sugeruje ze Brad i Leo maja sie ku sobie

 • Gość: wanda

  Oceniono 14 razy 12

  A możę DiCaprio ma się ku Bradowi?

 • pszczolkaprezesa

  Oceniono 4 razy 4

  A co mu doradza Rafał Zawierucha?

 • kralik111

  Oceniono 4 razy 4

  Co normalnego czlowieka moze interesowac to, z kim spotykaja sie w swoim prywatnym zyciu dorosli ludzie?
  Moze byloby uczciwie, gdyby autorka podpisala sie swoim imieniem i nazwiskiem i wyznala publicznie z kim sama sie spotyka, lub z kim zdradza swojego partnera? :)

 • Gość: gość

  Oceniono 2 razy 2

  Bożesz , skąd wy takie głupoty bierzecie , no skąd

 • veni.vici

  Oceniono 5 razy 1

  Fajna laska Jennifer... nie wiem jak można ją było rzucić dla nadmuchanej Jolly... no chyba że dla sportu

 • Gość: Lala

  0

  W tym światku, każdy z każdym się bzyka, a w antrakcie skok w bok a potem wszystkie dzieci są nasze!!!!!! Jest porządek każde dziecko ma swojego ojca!!!!

 • lucifer

  Oceniono 10 razy -2

  To nie moze byc prawda, ta aniston jest niewiarygodnie brzydka.
  A w zasadzie brzydka to jest normalnie, niewiarygodne jest nazywanie ja "sexy".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX