Znaleźliśmy nagranie Roksany Węgiel sprzed pięciu lat! Repertuar się zmienił, ale głos już wtedy powalał. 9-latka wzruszyła nas do łez

Talent Roksany Węgiel był doskonale widoczny już wtedy, kiedy była jeszcze małą dziewczynką. Mamy na to dowody!

Roksana Węgiel szerszej publiczności dała się poznać za sprawą udziału w programie "The Voice Kids". Młoda wokalistka oczarowała zarówno jury, jak i telewidzów swoim głosem. Wygrała show Telewizji Polskiej, później była Eurowizja Junior i kolejne zwycięstwo. Ale czy zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądała będąc jeszcze małą dziewczynką? Co więcej, jak wówczas śpiewała?

Otóż, teraz już wszystko jest jasne. W sieci można bowiem znaleźć kilka starych materiałów wideo z dziewięcioletnią wówczas Roksaną w roli głównej. 

Roksana Węgiel na starych nagraniach

Roksana jako mała dziewczynka śpiewała głównie pieśni o tematyce religijnej, czyli troszkę innej niż dziś. Natomiast jej głos zachwycał już wtedy. 

 

Trzeba też przyznać, że Roksana na przestrzeni kilku ostatnich lat sporo się zmieniła. Po prostu dojrzewa, a gdyby nie jej głos, chyba naprawdę mielibyśmy problem, by ją rozpoznać. Mimo wszystko przeurocza była z niej dziewczynka, prawda? 

ZOBACZ WIDEO: Roksana Węgiel zrobiła sobie zdjęcie z parą prezydencką. Niektórzy zarzucili jej stronniczość. Co im odpowiedziała?

Zobacz wideo

No cóż, dobrze, że ktoś już w szkole podstawowej odkrył, że Roksana to tak naprawdę nieoszlifowany jeszcze diament. 

DH

Więcej o: