Tomek Makowiecki ma nową partnerkę? Para podobno nie kryje się już ze swoim uczuciem. Wszystko zaczęło się od zdjęcia z tajemniczą brunetką

Tomek Makowiecki niedawno rozwiódł się z Reni Jusis. Jednak jak donosi "Twoje Imperium", muzyk jest znowu zakochany.

Pierwsze plotki o kryzysie w związku Reni Jusis i Tomka Makowieckiego pojawiły się już pięć lat temu. Reni żaliła się wówczas w wywiadach, że Tomek wpadł w imprezowy tryb życia i nie do końca spełnia się w roli męża. O rozpadzie małżeństwa mówiło się już od początku tego roku. Para ostatecznie rozwiodła się w kwietniu. Jak donosi "Twoje Imperium", Makowiecki zaczął już układać sobie życie u boku nowej kobiety.

Tomek Makowiecki znowu zakochany?

Kilka dni po rozwodzie z Reni Jusis na instagramowym profilu muzyka pojawiło się zdjęcie tajemniczej brunetki. Choć Tomek nie komentował sprawy, od razu zaczęto plotkować, że Makowiecki spotyka się z nową partnerką.

"Twoje Imperium" dowiedziało się, że para regularnie jest widywana w modnych trójmiejskich klubach oraz na domówkach organizowanych przez lokalne środowisko artystyczne. Tomek i jego nowa miłość nie szczędzą sobie również czułości na spacerach i posiadówkach na plaży. Podobno również dzieci Makowieckiego i Jusis zaakceptowały już partnerkę swojego taty.

Beztrosko bawią się tam z jego dziećmi ze związku z Jusis – 9,5-letnim Teofilem i młodszą o dwa lata Gają. Nie ma wątpliwości, że ta czwórka świetnie czuje się w swoim towarzystwie - czytamy w tygodniku.

Jak myślicie, jest coś na rzeczy?

Tomek Makowiecki rozstał się w zgodzie z Reni Jusis. Nie wszystkie gwiazdy miały tyle szczęścia

AD

Więcej o:
Komentarze (8)
Tomek Makowiecki ma nową partnerkę? Para podobno nie kryje się już ze swoim uczuciem. Wszystko zaczęło się od zdjęcia z tajemniczą brunetką
Zaloguj się
 • Gość: krasnoludek

  Oceniono 19 razy 17

  Skończy jak inny imprezowicz. A czuć się dobrze w swoim towarzystwie to można jakiś czas, przeżyć życie w rodzinie to prawdziwa sztuka, ale dzisiaj niewiele osób pseudocelebrytów porywa się na taką sztukę. Pobawić się, poimprezować, pożyć na bieżąco. A potem płaczą takie Kazy.

 • Gość: Ff

  Oceniono 14 razy 14

  Kolejny który myśli tylko rozporkiem.

 • Gość: Koko

  Oceniono 25 razy 9

  On kilka lat od niej młodszy, to się na dłuższa metę nie sprawdza, najpierw zafascynowany starsza, a potem jak widać ciągnie go do młodszych. Tylko dzieci zal.

 • kchc

  Oceniono 3 razy 3

  Ten Tomek to jakiś małolat jest?

 • gazkom

  Oceniono 4 razy 2

  "Jak myślicie, jest coś na rzeczy?"

  Ja uważam, że coś jest na rzeczy. Tylko jeszcze nie wiem co :(

 • Gość: Marta

  Oceniono 2 razy 0

  Nie dziwie się, przecież ta jego żona, to jakaś porażka, przez ostatnie kilka lat wyglądała strasznie!

 • cichwoda

  Oceniono 4 razy 0

  dobrze się rucha?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX