Tomek Makowiecki ma nową partnerkę? Para podobno nie kryje się już ze swoim uczuciem. Wszystko zaczęło się od zdjęcia z tajemniczą brunetką

Tomek Makowiecki niedawno rozwiódł się z Reni Jusis. Jednak jak donosi "Twoje Imperium", muzyk jest znowu zakochany.

Pierwsze plotki o kryzysie w związku Reni Jusis i Tomka Makowieckiego pojawiły się już pięć lat temu. Reni żaliła się wówczas w wywiadach, że Tomek wpadł w imprezowy tryb życia i nie do końca spełnia się w roli męża. O rozpadzie małżeństwa mówiło się już od początku tego roku. Para ostatecznie rozwiodła się w kwietniu. Jak donosi "Twoje Imperium", Makowiecki zaczął już układać sobie życie u boku nowej kobiety.

Tomek Makowiecki znowu zakochany?

Kilka dni po rozwodzie z Reni Jusis na instagramowym profilu muzyka pojawiło się zdjęcie tajemniczej brunetki. Choć Tomek nie komentował sprawy, od razu zaczęto plotkować, że Makowiecki spotyka się z nową partnerką.

 

"Twoje Imperium" dowiedziało się, że para regularnie jest widywana w modnych trójmiejskich klubach oraz na domówkach organizowanych przez lokalne środowisko artystyczne. Tomek i jego nowa miłość nie szczędzą sobie również czułości na spacerach i posiadówkach na plaży. Podobno również dzieci Makowieckiego i Jusis zaakceptowały już partnerkę swojego taty.

Beztrosko bawią się tam z jego dziećmi ze związku z Jusis – 9,5-letnim Teofilem i młodszą o dwa lata Gają. Nie ma wątpliwości, że ta czwórka świetnie czuje się w swoim towarzystwie - czytamy w tygodniku.

Jak myślicie, jest coś na rzeczy?

Tomek Makowiecki rozstał się w zgodzie z Reni Jusis. Nie wszystkie gwiazdy miały tyle szczęścia

Zobacz wideo

AD